Pogledaj jedan post
Old 15.07.2008., 13:44   #5
meni je vodenjak puknuo i meni vam je samo par kapi iscurili,onako kao kod menge kad osjetite i ja odem na wc da vidim kaj je to,mislila sam da je sukrvica jer sam taj dan bila na pregledu na kojem su gledali plodnu vodi i rekli mi da mogu imati sukrvicu i da je to normalno,ja dođem na wc nema sukrvice i dok sam sjedila još samo par kapi mi iscuri,na gaćicama prozirno i ja idem to pomirisati i kao da mi je netko rekao da je to plodna voda,kao da sam ju već negdje mirisala,odmah sam znala da je,nema neki specifičan miris ali točno skužiš da je nešto drugačije,tako da meni ti nije curilo ko ludo nego svega par kapi,kad sam došla u bolnicu stavili su mi krpu dolje dok uzimaju anamnezu i oni ju poslije maknu i krpa suha,ide mene dr. pregledavati i veli to su vam gljivce,ja reko molim,pa znam kad imam gljivce a kad ne,i kažem ja njemu meni je toga kap po kap iscurilo oko jedan deci a on meni na to veli pa nakupljalo se par dana pa je sad sve odjednom iscurilo, mislim si ja koji si ti kreten,kako to da se onda menga nenakuplja pa da nam sve odjednom izađe da se nemoramo tlačiti s njom,mislim katastrofa i ide on meni ipak gledati plodnu vodu s instrumentom i počeo mu se instrument puniti plodnom vodom i kaže on oooohhh ipak je vodenjak,mislim si ja stvarno si idiot,šta bi bilo da me poslao doma s tim njegovim gljivcama,dijete bi ostalo u meni na suhom jer nisam imala trudove niti sam bila otvorena i neželim si zamisliti šta bi se dogodilo djetetu
valneahana is offline  
Odgovori s citatom