Tema: Madraci
Pogledaj jedan post
Old 17.01.2009., 00:27   #665
...U, odlična ideja, vidiš, o tome nisam ni razmišljao... s obzirom da kupujem novi krevet i novi madrac i nove podnice, mogao bi onda kupiti sve u dimenzijama 140x200! to je onda ipak neš jeftinije... eto, bio danas u lesnini i isprobao par favorita što se tiće madraca. Prvi je bio Optima Flexona H3 madrac - čisto savršenstvo.... onda sam probao još Hespo Latex plus F1 taj je ok, ali nije za moju kilažu (koja je +100 kg ali ide na dole polako ) pa moram naći negdje F2, tvrđu verziju, i na kraju sam još reda radi probao jedan od hladne pjene - Hespo Klimastar... To su recimo definitivno favoriti. Isprobao sam još par madraca koji me nisu niti najmanje impresionirali, recimo Optimo Corona, nekako ko da sam na brodu.... cijelo vrijeme sam se ljuljao, onda Hespo Latex Bio sa kokosovom jezgrom... ajd bok, ni pod razno, mislim, volim tvrđe madrace, al ovo je i meni malo hard core... onda recimo da sam se malo razočarao u perfectine madrace... kada sam ih probavao u njihovom dućanu su mi bili ok, pogotovo Orion+, ali sad kad sam imao priliku ih usporediti sa Hespo i Optima.... strašno nešta! Mislim, to je samo moje mišljenje... Još bi volio isprobati Hitex madrace, ali vidjet ću... Najbolje bi bilo kada bi našao neki salon koji ima i optima flexona h3 i hespo latex plus f2!!!! to bi bilo veselje. Razlika u cijeni je dosta velika.... optimo 6800 a hespo 4300 za keš! al s obzirom da definitivno mijenjam dimenzije na 140, smanjila bi se i razlika.... uffff, eto mene, baš sam se raspričao...
teebz1978 is offline