Pogledaj jedan post
Old 31.12.2008., 00:41   #10
Quote:
a.m.e.r. kaže: Pogledaj post
Hvala na savjetima.
Da,radi se o dva zahvata (kako reče moj gyn); jedan je otklanjanje posteljice (nešto uvedu u maternicu i na kompjutoru vide točno gdje je što je i odstrane
tako da se ne struže nepotrebno veća površina ), a drugi je za cistu laparoskopski (tri rupice ispod pupka).
Zbilja se nadam da će sve dobro proteći i da ću moći što prije doma, samo što znam da ja neću dugo mirovati, nisam navikla biti bolesna i beskorisna.
Bilo bi super ovo što zmijica kaže da možda beba može biti sa mnom, ali nameće se pitanje kako bi je ja podizala, presvlačila i sve ostalo ako moram mirovati. Ona ipak ima skoro 8 kg.
Sa izdajanjem moram krenuti odmah jer nemam viška tokom dana, već jedino u noći jer je prespava pa se eto tu nakupi. Dakle jedna noć je jedan obrok. Hm, 3 dana u bolnici, a ona dnevno ima 5-6 obroka... Nastavljam besane noći
A kakvu narkozu daju (epiduralno, intravenozno...)? Ježim se od pomisli na epiduralnu.
Sutra idem vaditi krv: CH-125. U međuvremenu se isčekuje mjesečnica, pa onda pregled i daljnji dogovori. Kad saznam više detalja javim
narkoza se daje intravenozno. imaš različitih narkotika u smislu da su neki manje ili više opteraćavajući za organizam. recimo ovi noviji su tako koncipirani da pacijenti puno rjeđe imaju nus pojave tipa povraćanje, mučnina ili problemi sa krvotokom.
ne mogu si zamisliti da ćeš dobiti epiduralnu.
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom