Pogledaj jedan post
Old 13.08.2011., 13:04   #1231
Prije 10tak dana sam postavio pitanje o prunaks losionu, pa evo da kažem svoja iskustva sa korištenjem istoga. Koristio sam ga nekih 5 dana, mazao ujutro i navečer zahvaćena mjesta seboreje. Malo jest peckalo (više što sam ja znao da mora peckat nego što je za stvarno to peckalo ), nakon 2-3 minute koža se odmah krene sušit, ljuskice se stvaraju, a drugo jutro budeš bijel ko djeda mraz od ljuskica na licu. Odmah umiješ lice, skineš ljuskice, i namažeš ponovno. Sa vremenom i te ljuskice su se krenule smanjivat, još uvijek se je perutalo ali koža je već 3-4 dan iako isprerutana izgledala nekako - zdravije. Koža jest bila isperutana (čisto zbog reakcije na taj proizvod jer užasno isušuje te dijelove) ali nije bilo više onih crvenih flekica, svrabi i slično. Koža je zaista izgledala drugačije nego prije. E onda neki 5 dan sam silom prilika morao zaustaviti terapiju jer sam imao neke obveze i moralo mi je lice biti ok (iako tamo piše da se mora mazati minimalno 7 pa do 14 dana), i krenuo jednostavno mazati sa kremama za seboreju koje sam do tada koristio - i suprise, suprise, one su napokon krenule djelovati. Naglašavam da prije terapije prunaksom koža na licu mi je bila katastrofalna i niti jedna krema za seboreju odjednom nije dala nikakvog učinka (unatoč tome što do tada pa unazad 2-3 godine te ISTE KREME cijelo vrijeme bile jako dobre, ODJEDNOM SU PRESTALE DJELOVATI). Tada sam kažem krenuo sa pronuksom, on je valjda toliko isperutao/izgrizao tu bolesnu kožu na licu koje se nikako nisam mogao riješit kremama i običnim čišćenjem kože, i sad kad sam ponovno krenuo sa starim kremama za seboreju mazati lice koža mi je ponovno glatka na licu. Pipkam ove dijelove oko nosa gdje mi je oduvijek bilo najgore stanje i tu je koža tako glatka da ne mogu vjerovati da je takva. Točno druga koža.. nova, zdravija.

I da, jedan dio lica nisam mazao prunaksom, namjerno da vidim što će biti, i na njemu svako jutro primijetim ponovno ljuštenje kože, crvenilo, hrapavost. Sad preko vikenda planiram i tu stavljat taj losion. Zeznuto je jedino što preko dana onda izgledaš sav nagrižen pa bi bilo dobro da si kod kuće tih dana da te svijet ne gleda takvoga.. lol .. ili da samo mažeš noću ali ne znam hoće li onda jednako velik učinak sve to imati

Eto, to su moja iskustva sa ovim losionom..

Zadnje uređivanje lacalut : 13.08.2011. at 13:14.
lacalut is offline  
Odgovori s citatom