Pogledaj jedan post
Old 27.03.2006., 09:20   #3
Quote:
karolinaxf kaže:
Kao prvo - sorry ako sličan thread već postoji - ili ovaj search na forumu baš ne radi ili ja baš ne znam s njim

Radi se o grijaćoj mrežici koja se postavlja u ljepilo (fleksibilno naravno) ispod pločica.
U Majstoru stalno hvale ovakva rješenja, dok na forumu čim se spomene pojam grijanje + električno svi urlaju kako je to neisplativo skupo itd....

Razmišljam o ugradnji u kupaonu cca 6 kvadrata i u kuhinjski pod (cca 80x300).
Kuća je prizemnica s klasičnim grijanjem.

Zanima me iskustvo iz prve ruke s postavljanjem i korištenjem ovakvog električnog podnog grijanja.
I naravno gdje kupiti za ugradnju u "sam svoj majstor" aranžmanu (na području ZG).

hvala!
http://www.stipsa.hr/ ti je zastupnik, a u Zagrebu te iste proizvode možeš naći u ABC interijerima (Elektra).
Ja sam gledao istu stvar prije dva mjeseca, ali sam se odlučio za klasično podno grijanje (samo tamo gdje su pločice) spojeno na sustav centralnog grijanja preko termostatskih ventila koji su baš za podno grijanje.
Uglavnom što se tiče ovih električnih imaš verziju sa gotovom mrežicom koja se samo prostre ispod pločica i verziju gdje imaš običan kabel koji grije i koji onda sam raspoređuješ u krugove. Ovo prvo je lakše za izvesti a ovo drugo jeftinije.
Pozdrav.
cd_covers is offline  
Odgovori s citatom