Pogledaj jedan post
Old 02.06.2007., 03:34   #16
Quote:
Euterpa kaže: Pogledaj post
prvo: Zanimaju me vaša iskustva sa sklerozacijom vena i kapilara i ako netko zna kako se kreću cijene tog tretmana...

drugo: Da li je netko možda uklanjao kapilare laserom i koliko je tretmana potrebno, cijena????

Hvala
ja sam radila sklero na puno pacijenata i radila sam sama na sebi.prvo-cijene u hr nznam kakve su-ovdje je bilo za jedan cc sklero tekucine,300$.drugim rijecima-puno za ono sto se odma vrati.dakle,ne postoji pacijent kojemu smo napravili sklero terapiju a koji nakon par mjeseci nije dobio kapilare nazad.narocito one jace..te jace su se vratile vec nakon tjedan dana.bit je u poslu koji radis..kolko sjedis dnevno,stojis dnevno..poslje sklero je bitno ne hodati puno oko 2 tjedna..i lezati sa nogama povisenim iznad razine ostalog dijela tijela..a ako radis sjedeci posao,imati noge povisene na nekom stolceku..i najbitnije je imati odmah nakon sklero tretmana povoj cvrsto omotan elastican i tako puna dva tjedna...ja sam sama sebi u par navrata napravila sklero(badave)jer sam uzela sklero tekucinu doma i imala sam injekcije i sve to i znam kak se radi pa nije bila frka.nestale su kapilarice..nekih jos sad nema ali neke su se vratila nakon par mjeseci...licno mislim,ako puno kosta-bacanje love u zrak.osim ako ne mislis na jednu sicusnu sicusnu kapilaru koje se zelis rijesiti...obicno to svi rade prije mora,prije dopusta..pa im onda drzi dok traje dopust bar...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom