Pogledaj jedan post
Old 18.03.2012., 14:19   #1392
Hvala na uputi, nisam zapamtila ime.
Quote:
malaTonkica kaže: Pogledaj post
ovako , neznam jeli se smije otvorit tema od ženske ali moram pitati muško mišljenje

ja i moj dragi smo skupa tri godine i 7mj , preselili smo se skupa prije 1 god i 2mj , NIKAD se ne svađamo osim za sitnicu kad nevoli obući šta mu pripremim ujutro ali uvjek obuče na kraju ili za hranu jer on voli masne stvari a ja ga hranim prilično zdravo al ipak UVJEK sve rješimo i malo se svađamo
kupili smo namještaj pomogla nam je njegova mama , sve smo malo po malo uredili kuću, zaposlen je , dogovorila sam se s njegovom mamom za vjenčanje i on se odmah veselio , dogovorile datum i sve pripreme skoro gotove

već smo isplanirale i za djecu , ona je sačuvala neke stvari a neke kupila nove.
već smo smišljale imena ali to više u šali jer nam nije bitno jel će biti muško ili žensko , zadovoljne smo ako je zdravo

problem je šta on odjedamput neće spavati samnom. najgore je što se sve veselio kad mu ispričam a sad odjedamput samo šuti i igra igrice , malo jede , druži se s jednim prijateljem koji ga sve još više huška protiv njegove mame i mene a on kaže da nije istina . više nisam mogla ništa s njim pričati , zvala sam njegovu mamu uzela mu je sve igrice dok ne priča samnom al ništa!!!
onda sam ga pitala jeli opće želi djete ili ne??? a on je rekao da mu je svejedno!! želim znati šta to znači jer mi žene unaprjed zavolimo djete kad ga želimo imati a muški?? da ili ne?

njegova mama kaže da se ne brinem da kad dođe djete da će ga zavoliti i da muškarci uvjek tako reagiraju.

neznam više šta da mislim
najgore što moja mama baš nije dobra s njegovom familijom i po njoj se ni nismo trebali zaručiti.

šta da radim?
jel ima muškarac želje za djecom prije nego dobije ili tek kad dobije djete dobije želju?
black_sheep is offline