Pogledaj jedan post
Old 06.09.2009., 21:25   #88
Luda limfna zlijezda pod lijevim pazuhom

Prije sest dana sam primjetila bolnu kvrzicu pod pazuhom, nisam se previse zabrinula jer sam vec dva puta imala problema s tim prije sest godina ali se bila povukla nakon dva tri dana. Medutim ova kvrzica luduje, crvena je i raste i boli, ne namjerava se povuci izgleda, nocu ne spavam na lijevoj strani, danju ruku nemogu spustiti uz tijelo niti ju dici u zrak, uzasno me zateze i neugodna je za poluditi . E sada, znam da moram ici doktoru i ici cu sutra, medutim ja se nalazim u stranoj drzavi jos slijedecih par mjeseci, bojim se da ce to morati pod noz ali prije dva mjeseca mi je istekla zdravstvena i nisam jos poduzela sve mjere za izvadit novu jerbo sam u guzvi i luda zadnjih i slijedecih nekoliko mjeseci . Znam da nije pametno, znam da je zdravlje na prvom mjestu, blabla bla bla ali me brine sad ovo, znam da cu morati platiti, znate li mozda kolika je cijena u RH za te stvarcice i sto je uopce uzrokovalo tu bombicu pod pazuhom?
Inace, koristim vec isti dezic zadnje tri godine ( rexonu), posto je put iskrsnuo u zadnji tren, uzela sam prvi dezic iz ormara ( baleu) i koristila istu dva tjedna. Kada sam osjetila da mi se stvara kvrzica, brze bolje sam bacila dezic u smece i kupila rexonu, trenutno ne koristim nista, cak ni kremu, ne brijem taj pazuh i nadam se cijelo vrijeme da ce se smiriti. Friska figa
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom