Pogledaj jedan post
Old 02.03.2007., 13:01   #5
Quote:
gingerbread kaže: Pogledaj post
Nije mi se sviđao nisam bila zaljubljena u njega niti je bio moj tip ali mi je pasala njegova toplina koju je imao i mislila sam da ću vremenom od njega stvoriti muškaraca svojih snova i naučiti ga onim nježnostima koje nije znao..
(
zašto si se vezala (papirom) za nekog za kog si unaprijed znala da će tek morati stvoriti muškarca svojih snova? Zašto nisi trazila muškarca snova?

Quote:
gingerbread kaže: Pogledaj post
Ne bih možda razmišljala o razvodu da nisam spoznala kako ga ne volim, ne veselim mu se, nije mi ni drag..samo ga podnosim.
u međuvremenu sam nezaposlena i nemam krova nad glavom pa sa financijski potpuno ovisna o njemu a nisam baš osobito hrabra da bih se suočila sa životom sama. Radije i potlačena nego na ulici. I zato vas molim, pokažite mi svi koji iz osobnog iskustva znate kako se to izlazi iz mraka i kako ljudi opstaju sami jer meni se to čini nedostižnom slobodom.
Hvala vam svima!
(
Mislim da bi konacno nesto morala napraviti za sebe, odmah, ne planirati da ćeš u budućnosti napraviti. Jesi li spremna suočiti se sa životom i svim problemima koji su već sad u startu vidljivi? Moraš sa sobom račisiti što uopće želiš. Ako imaš cilj neće ti ništa biti teško, pa čak naći i posao i krov nad glavom. A brak je očigledno promašaj bio i prije nego što se realizirao. Jesi li svjesna toga?
odvaži se i učini neke pomake i korake za svoje zadovoljstvo!
a777 is offline  
Odgovori s citatom