Pogledaj jedan post
Old 30.09.2007., 11:29   #9
vozim p307 iz 2002. 1.6, benzin, prvi vlasnik. redovno odrzavan u ovlastenom servisu (o tome malo kasnije). kilometara: cca 70000 (samo gradska voznja, godisnji odmor i malo do austrije od duzih putovanja.).

problemi?
nista gadnoga niti skupoga do sada.
u jamstvenom roku, u prvih 4mj starosti auta palila mi se signalizacija da je ugasen zracni jastuk za suvozaca. nevezano za doba dana ili zagrijanost motora ili koliko glasno radio svira, ili za polozaj saturna. jednostavno u TOKU voznje - PUFFF!
evo lampice da je zracni jastuk za suvozaca ugasen!
bio sam na servisu u auto maksimiru 3 puta i u auto paru 1, zagreb.
u am su zamijenili hrpu kablova, releje, osigurace, racunalo u stupu volana (po cjeniku taj komad elektronike kosta cca7000 kn). nisam nista platio jer je to bilo u jamstvenom roku. ali problem nisu otklonili. prilicno bahati i zivcani tadasnji sef servisa me pokusao uvjeriti, nakon 3. odlaska (tj. 4. dolaska/reklamacije) u servis da sam sam kriv jer sam ugradio neodgovarajuci komad opreme u auto (!?).
pazi sad: rijec je o AUTO RADIO UREDAJU (JVC kd-sh55)!
moje objasnjenje da se sva ugradnja svodi na ukljucenje standardnog ISO konektora od auta, u standardnu ISO uticnicu od radia nisu pomogla. ne, veli tip, taj auto radio nije na popisu peugeotove dozvoljene dodatne opreme i nije ga ugradila strucna osoba. na moje pitanje, da li on kada kupi npr. fen za kosu, trazi strucnjaka iz HEPa da mu ga ugradi ili to sam napravi nije imao pametnoga odgovora. a nije niti imao "popis dozvoljene audio opreme za p307". lose iskustvo.
zakljucak? nestrucni djelatnik ovlastenoga peugeotova servisa pokusava zbuniti korisnika prebacujuci krivnju.

uglavnom, problem sam rijesio.
problem je donekle bio u auto radio uredaju. dakako ne onako kako je bahati tip rekao. naime kaj. i auto i radio imaju "dim" funkciju (kada upalis kratka svijetla zatamni se display od radia), no auto ima samo on/off mogucnost a radio ima i mogucnost da samo malo zatamni display. odspojio sam zicu za "dim" i od tada tih problema nema. jastuk se normalno iskljucuje i ukljucuje kljucem.
to nije bio problem za koji bi optuzio peugeot, no mogu reci da je osoblje servisa nepotrebno promijenilo poprilicno dijelova. da su znali u cemu je rijec, svi bi bili sretniji.

drugi problem: skripa negdje iz prednjeg dijela, ispod motora. to je krivnja peugeota. rijec je o nekom prigusnom elementu napravljenom od gume izmedju dvije celicne ploce (4*7cm, otprilike). nakon nekog vremena, 4-6mj, od zamjene navedenoga, stvar se ponavlja. opet skripi prilikom prelaska preko npr. tramvajskih tracnica ili prilikom ubrzavanja do 4.brzine. nije skupo (cca 80kn) niti nije nista ozbiljno ali zivcira.

treci problem: rucica zmigavaca se ne vraca u sredisnji polozaj cak niti kada su kotaci potpuno izravnati. opet propust. ali nije strasno. nasao sam rjesenje za to.

cetvrti problem: lupkanje u gepeku. ma sitnica. rijesio sam i to.


dobre strane?
ne bi vjerovali ali ipak ih ima vise od losih .
-progresivni servo (volan mekan pri malim brzinama, tvrd pri velikim. nije to kao kod fiata sa onim "city" prekidacem - ovo je bolje.).
-abs i kocnice. super su. srecom po mene, taj dio je besprijekoran (diskovi tokareni na 40kkm; to bas i nije nesto....)
-udoban (par sati u gradskoj voznji), puno mjesta i za putnike odostraga
-ventilacija ok (koristim zamijenske filtere sa ugljenom). ima i mlaznice po podu za zadnju klupu.
-potrosnja po gradu sa klimom ljeti: 8.4 do 9.1 (prosjek iz zadnje tri godine, dvije osobe)
-potrosnja po gradu zimi, bez klime: 8.2 do 8.8 (prosjek iz zadnje tri godine, dvije osobe)
-do sada nisam imao izvan servisnih troskova (odlazim u ovlasteni servis u sisak, ovo je preporuka: idite u sisak na servis. ime servisa imate na peugeotovim web stranicama.)
-motor je tih i mirno radi (zato se i cuje ono skripanje). apsolutno nikakvih primjedbi
-kuplug i gas lagani za dozirati
-mjenjac ne zapinje i nema vibracija
-atermicko vjetrobransko staklo (je da je veliko, ali volan nije vruc od sunca). -veliki brisaci u kutevima karoserije obavljaju dobar posao
-u 5 godina zamijenjene 4 H7 zarulje (kratka svijetla), jedna stop lampa, jedna lampica u konzoli naprijed kod prekidaca ventilacije (na vw polu sam mijenjao stop lampe i pozicije tj P21/5W12V lampe svakih mjesec dana)
-limarija super (ima 12g jamstva na lim, prednji blatobrani su plasticni - sto je u redu, hauba je aluminijska)
-boja jednaka kao i kada je kupljen (metalik tamno plava)

da li bi ponovo kupio p307? kupio bi ga.
to je moj prvi francuski auto nakon 2 njemacka (vw) i jednoga talijanskog (fiat) i nisam nezadovoljan.

iskustva sa servisima u zagrebu su negativna ali auto je u redu.

malo dugacki post, ali nadam se da sam nekome pomogao.
floriian is offline  
Odgovori s citatom