Pogledaj jedan post
Old 24.02.2010., 23:20   #2222
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Ali, ali, ali, od cega se najedes? Mislim, kad nema krumpira.
Ajde da te pitam kad si iskusna, jel bilo koje povrce s bilo kojom zitaricom mogu mijesati?
Citala sam ali ne kuzim jel smijem grah i ricet ili rizi bizi jesti.
Jasno mi je da nesmijem kobasicu uz grah ili pohane snicle uz rizibizi.
Kak misliš čega? Pa mesine
A i ta integralna riža me nekak popuni.
Ja sam se svih pravila držala vrlo površno. Jedino čega sam se u biti baš pridržavala je da nisam jela krumpir ni kruh (osim za doručak integralne krekere WASA ili onaj tamni ''njemački'' kruh, što se smije, ali sam čak i s tim brljavila, npr. doručkovala bi kruh + sirni namaz + neku salamu, a kao kad jedeš kruh ne bi trebao i meso i sir zajedno... I onda bi si još malo namazala ABC sira sa Schneekoppe pekmezom ). I uglavnom sam jela odvojeno meso od tijesta tj. riže. Skinula sam 25 kg u 10tak mjeseci. Sad, naravno da to ovisi o pojedincu, metabolizmu itd, ali kajaznam, ja nisam gladovala
Tona mesa s povrćem (kelj na lešo, prokulice s maslinovim uljem, dinstane mahune, đuveč......) i salatom, baš mi je to super kaj mogu puno jest , a mršavit. Sve drugo sam brljavila. Kavu u bircu pila s natrenom umjesto fruktozom jer mi se ne da komplicirat, vikendom redovito kršila s kojekkvim kolačima, jela integralni rižoto s plodovima mora praveć se da riba nije meso , povremeno zažmirila na bolonjez jer, eto, barem jedem integralnu tjesteninu itd. Racionalizirala sam si da ionak kile dobro idu dole, pa da je i bolje da se ne pridržavam baš svega jer bi onda brže mršavila, a to ne želim jer dojim

Ps. Nisam ti u biti odgovorila ni na jedno pitanje.. A zaš nemre grah i kobase zajedno? I ako se baš pridržavaš pravila, onda nemreš pohane šnicle uopće, jer se pohaju s krušnim mrvicama i/ili brašnom.
__________________
Don't mistake lack of talent for genious.

Zadnje uređivanje Neroslava : 24.02.2010. at 23:25.
Neroslava is offline  
Odgovori s citatom