Pogledaj jedan post
Old 03.01.2011., 16:45   #5
Unhappy

Quote:
ghost kaže: Pogledaj post
U iGO-u (točnije Motonav-u) je trenutno Navteq: Croatia_83_NQ_DA_TI_AP_2010.Q1_100712 11.373kb
CoPilot sam isprobao (čini mi se 8.0 verzija) i niti me je oduševio niti razočarao. Koje karte i verziju CoPilota ti koristiš?

A ovo što se tiče piratluka na forumu sam upoznat (svejedno hvala upozorenju), tu piskaram od 2006., ali npr. linkovi na postove na cafe.mobil.hr forumu su ostajali (a taj post na mobil cafeu opet sadrži link koji je sasvim slučajno "nelegalan" sadržaj), i nikad ni upozorenje dobio nisam.
e tu je problem, neznam cija je karta u copilot-u, nigdje ne pise, jer taj copilot sam skine kartu s neta(preko wifi-a) kad se instalira aplikacija. al u svakom slucaju bolja je od navteqove pogotovo za manja mjesta, al kad odem na navteq.com tamo je odma na homepage-u navteqova karta (nesto tipa google maps) koja je dobra, štoviše potpuna ali kad skinem za igo, vidim da nije to to (npr. čakovec; ova sa sajta ima sve kružne tokove, sa prikrajcima, dok ova za igo nema pola njih, i fale neke ceste)..

a ovo s linkovima, nije problem ako se linka na drugi forum koji ima u sebi nepocudne linkove, vec je problem ako se stavi direktan link na na sadrzaj s nekog file hostinga, pa ne vidim poantu slaganja tutoriala za odredjenu navigaciju kad ne smije biti direktan link na sadrzaj, al otom potom...
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom