Pogledaj jedan post
Old 19.03.2013., 15:55   #169
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Krasan ton i post od moderatora

Gdje je autorica posta kojeg si citirala napisala da su ovdje svi fizički veoma neprivlačni? Gdje je autorica napisala nešto što sugerira da smo svi isti? Gdje je autorica izrazila želju za sexom sa starijim muškarcima zbog novaca kad je izrekom o starim jajima i salmonelom zapravo sugerirala sasvim suprotno?

Sad će netko ovdje možda reć zbog čega izigravam advokata osobi, ali uopće se ne radi o tome. Radi se o tome da od početka teme u debeloj mjeri predvladava jedno mišljenje i stav ljudi. I čim je jedna diskutantnica ponudila svoje mišljenje iz jedne druge perspektive odmah se na dotičnu udara drvljem i kamenjem stavljajući joj riječi usta, indirektno vrijeđajući je samo kako bi pojedinci izdigli sami sebe, a u čijim očima pojma nemam jer ovakvi postovi kao tvoji i slični samo govore o razini (ne)kulture u raspravi s osobama koji nužno ne dijele isto mišljenje i pogled na cijelu situaciju.
A ja moderiram ŽUD pa da moram hodati po jajima? Jesam nekoga vrijeđala, kršila neko pravilo ili nešto slično? Ako jesam, prijavi moj post, ako nisam onda se okani ovakvog suptilnog prckanja na osnovi boje nicka.

Ženska je citiram napisala ovo:

imam osjećaj da puno žena (i muškaraca) ovdje piz... moralizira jer nisu baš kalibar koji bi se mogao nać u takvoj situaciji a vidila bi ih da se nađu u situaciji da im se ovakva prilika pruži...

Kako da čovjek skonta ovakav post nego kao vi svi koji serete ste zapravo ružni i nikad niste bili u prilici za ovako nešto pa zato i serete. Moj slobodan prijevod, možda sam post krivo shvatila, ali čitajući kasnije njene postove na ovoj temi ne bi baš rekla. I šta sam ja onda krivo napisala?

Nemam ja problema s time da netko ima različito mišljenje, ali imam problema s time da se pljucka sve one koji se usude razmišljati na drugačiji način. Različiti smo ljudi, naravno da nećemo svi imati jednaka mišlljenja oko istih stvari ali nemoramo se pri tome upakirano pljuckati.

I kad me već prozivaš pročitaj šta sam napisala autorici i jesam li ju optuživala, nazivala je kojekakvim imenima i sl. Ja eto osobno ne bi mogla tako nešto, nemam želudac za takve stvari i jebat ga, nismo isti. Znam osobe okolo sebe koje imaju želudac za tako nešto, koje su se udale samo zbog para i ako to njima paše šta ću im ja, svatko radi onako kako misli da je najbolje i svatko zna šta su mu ciljevi i prioriteti u životu. Netko sve isključivo gleda kroz pare i ako ga to usrećuje ja nemam problema s time dok god se meni ne nameću neke stvari i razmišljanja.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom