Pogledaj jedan post
Old 20.09.2009., 20:28   #53
Quote:
Big momma kaže: Pogledaj post
Neka budu vani što više, a unutra neka samo spavaju i nesu jaja.
Mi smo organizirani tako da imamo otprilike 10 m2 travnate površine po kokici, pa nema ni smrada, ni blata.
Čistoća im sigurno ne smeta, a sa četiri mjeseca pronesu samo rekorderke. Najčešće s 5-6 mjeseci.
I naše su prošle godine kad smo ih nabavili imale imena i prezimena, ali sad ih je toliko da imaju samo prezime
DOBOLI SMO PRVO JAJE!!!!!! :-)))
Jako je malo :-)) ali ja sam tako tako sretna da vam ne mogu opisatti!! Moje koke!!! Doslo mi je da ih izljubima, ali me se boje :-(( Ma moje koke!!

Hvala na savjetima!!!! Puno hvala!! :-))
Moje koke nemaju tako veliki prostor :-(, njih je 5 i imaju oko 20 m2. Ako muzu kazem da prosirimo mislim ni da ga jaje nece smeksat, da ce i mene i koke u top, a onda ce vjerojatno iskoristiti sansu pa ce i mace i pase i ovu jednu ribicu sprasit za nama :-(. On je cijeli taj dio; kokosinjac i dvorite napravi kao da dolaze ljudi zivjet. Na nivou, iako kokama zaista veci dio toga nista ne znaci, One jesu vani, od 6 ujutro kako se signemo i same udju u svoju kucu cim se smraci. No preko noci ... fino ga iskakaju :-))
Sto se imane tice, znam koja je Jaca i koja je Dolores no ove tri jos ne mogu naci nacin po kome cu ih razlikovat jer su te tri stvarno jako jako slicne :-((.
Da li ce se moje koke naviknuti na nas. One su jos dosta nepovjerljive, kod nas su koji dan vise od mjesec dana. Sta mozemo napraviti da nas se manje boje ili ako je moguce ne boje. Ja sam podosta vremena provela cuceci s njima i dok sam mirna ignoriraju me ali cim se dignem, sklanjaju se. I kako da se ponasam po zimi? Jel njima hladno? trebam li necim dohraniti ih?
U svakom slucaju, hvala na svemu !!
nusazvrk is offline  
Odgovori s citatom