Pogledaj jedan post
Old 02.03.2011., 21:28   #53
Quote:
Nova0303 kaže: Pogledaj post
sumnjam da mi beba ima refluks...stara je mjese i pol...rodjena u 26-om tjednu...u rodilištu je već počela povračati
i izgubila 340 grama...nakon toga je počela lijepo dobivati na težini ali povračanje je i dalje učestalo...u pitanju
su velike količine...povrača nakon obroka...nakon sat,dva...ili prije idućeg obroka...iznenada počne vrištati i plakati
i smiri se tek nako što povrati...večeras sam se zaletila do pedijatrice da ju pitam za to pa mi je rekla da se ne poduzima
ništa ukoliko beba lijepo napredujee,da je to onda fiziološki i da se čeka da se sve razvije a ako gubi ili ne dobiva na težini
ili ima neke popratne smetnje da se onda šalje na pretrage...da li su i vama tako rekli?
Moja je rodjena u 36-om tjednu i imali smo istu stvar. Jako bljucanje/povracanje poslije obroka, nakon sat, dva, ma u principu stalno. Lijepo je dobivala na tezini i napredovala, probali smo i smanjiti kolicinu hrane (pila je izdojeno mlijeko na bocicu) jer nam je prvo pedijatrica rekla da mozda previse pojede. Nista nije pomoglo. Di god smo isli i pitali svi su nam dali isti odgovor da samo treba cekati da sve sazrije jer ona kao dobro napreduje i samo je to bitno, na pretrage se salje ako dijete ne napreduje ili ima nekih vecih problema. Cak i kad smo uveli dohranu je bljucala dosta i cesto. Prestalo je tek sa 10 mj.
Chelonia is offline  
Odgovori s citatom