Pogledaj jedan post
Old 09.07.2013., 15:53   #462
Quote:
Joe80 kaže: Pogledaj post
Jonh Coltrane, ovo što govoriš je apsolutna istina, možda se radi i o istim preporučiteljima (ali u imena neću ulaziti) jer sam ja čuo isto. Dakle, vrlo otvoreno su rekli kako ih ne zanimaju potrošaći nego premiumi (čak ne oni koji bi išli sa 3 jedinice nego PREMIUMI). Samo da napomenem da se ne radi o nekakvim "bez veze" članovima Lyonessa nego o onima koji praktično vode Lyoness u RH.
Ono što mi je bio ključan trenutak kad sam uvidio da se ne želim baviti LYonessom je bilo grebanje za premiume na kraju mjeseca kada su se organizirale kave i zvalo se od nemila do nedraga nebi li se koga na brzinu uključilo kako bi tamo netko gore na SAMOM vrhu skoknuo iz trojke u četvorku! Dalje, principi uvođenja ljudi u ststav su da ga uvedeš dok on nije još sve ni shvatio, zapravo objašnjenje za to je bilo na tim sastancima da on ne može ni shvatiti sve te da mu u 15-20 minutnom terminu posebno naučenom metodologijom pobudiš interes, sljedeće ga pozoveš na radionicu od pola sata i mora se izjasniti dali ulazi ili ne. Nema 3. 4. 6. kave s njim/njom jer se to pokazalo neisplativim (troškovi) a i što više vremena pustiš da čovjek misli manja je šansa da ga dobikeš. Tako su govorili na sastancima održanima samo za premium članove. Imaš njih par s vrha koji driblaju 20-ak premiuma kako će naći još premiuma u što kraćem vremenu i koliko će zaraditi ako uvede 2,3,5,10....točno ciframa. Njima trebaju oni koji grizu na prvoj kavi za premiuma samo je problem da od tih koji grizu možda zaista jedan može nešto nastaviti ostali su izgubili, to skupljanje premiuma je čista metoda pokušaj-promašaj, nije bitno što će biti s tim ljudima, bitno je da TI/ON/ONA taj netko zaradi taj mjesec. Ljudi na vrhu koji su pokretači svega i njohovi niži suradnici - downline su odavno emocije izbrisali iz svega i bilo kakve principe i zato mogu zarađivati na piramidalnom modelu.
Još jedan preloman tren je bio kad sam sazna da nakon 4 godine u RH imaš samo 3 osobe s 3. stupnjem, 2 ili 3 sa 2. stupnjem karjere i gotovo!!! Hrpa ljudi dolazi na skupove s nekim aktovkama željni uspjeha u nikakvim karjerama. Nije moguće da imaš punu dvoranu ljudi premiuma i samo 3-4 koji zarađuju mislila sam se, e pa moguće je očito. Zto jer je LYoness tipičan piramidalni model gdje nekoliko ljudi tjera sve dok se ne obogati na masi željnoj uspjeha ispranih mozgova.

Scooter ja nemam ništa protiv toga što ti pišeš, niti protiv kartice, niti protiv toga da ti nekome daš karticu, neke stvari koje pišeš i stoje, možda bi mogao zaključiti da nisi dio ovog odvratnog žrvnja o kojm pišem ali ti si opet individua za sebe a ovo o čemu ja pišem je što je ZAPRAVO Lyoness, o piramidnom modelu Lyonessa, kako nastaje novac u Lyonessu itd... ...
O nesrazmjeru onoga što se obećava (na sastancima, predavanjima a to smatram službenim ipak) i stvarnosti.

Moje su zamjerke 1. PIRAMIDA i sve ono o čemu pišem, njihove metode, gaženje vlastite majke za premiuma bla bla....
2. Zarada LYonessa na lojaliti a davanj mrvica narodu: bogati se bogate na sromašnima

Cashback je u načelu dobar, imaš ga od 5%,8, čak i 40-ak % negdje ali problem je što samo 2 % idu krajnjem korisniku ljudi dragi, ostatak ide u (lijepo rečeno) lojaliti a grubo rečeno - u jebenu švicarsku banku Hubertu. Dio tog novca će se isplatiti kroz jedinice onima koji imaju puuuunoooooo članova (VRH) ostalima će se taložiti i taložiti i pitanje dali će se ikada isplatiti i onda kada se isplati pitanje je kolika će vrijednost novca biti i sl... Radi se s jedne strane o čistoj piramidi a s druge strane ono što omogućava LY da postoji (cashback) je drugi generator novca Lyonessu jer najveći dio od tvoje kupovine ide upravo Lyonessu. Štednja je krinka jer štednje nema ništa više no što bi mogao uštedjet drugim metodama. Nama treba Lyoness da mi otkrijemo štednju, kao štedimo a šaljemo novac u Austriju.
100% si u pravu u svemu što si rekao gore i to je jedino istina prava u svemu tome taj LYONESS je još jedno veliko mazanje očiju običnih ljudi i trpanje para u đepove jedno 0,1% populacije, da nije tako već bi to odavno zaživjelo u zapadnom svijetu jer ruku na srce niti jednom bogatunu nije u interesu da šira masa ljudi zaradi nešto više što u principu nije niti moguće jer onda nebi bilo nas običnih smrtnika hahaha tako da se i dalje sve ljepo vrti u krug za jedno 5-10 godina opet ćemo čuti za neki novi LYONESS ili AMWAY 2-3 čovjeka će dobro zaraditi na ostalima i idemo dalje.
horhe72 is offline  
Odgovori s citatom