Pogledaj jedan post
Old 15.07.2013., 01:34   #472
Quote:
horhe72 kaže: Pogledaj post
samo da ti kaže da sve te firme koje si naveo od OMV pa nadalje niti jedan još nije ušla u lyoness a prošlo je godinu dana i na tome se lyoness i svi ostali MLM zasnivaju da samo obećavaju da će evo krajem gone ući ti i ti i da će biti "bum" ali taj "bum" nikako da se desi
Greška u neinformiranosti;
S popisa je ušao SPAR, a po mom viđenju za gorivo se još nije posložio naftni biznis u RH (tek treba rebrandirat nedavno kupljeni OMV)... evo primjer jedne Bosne... nisu imali ni 20 dućana u Lyonessu kad je ušlo gorivo, a ušla je kompanija povezana sa rafinerijom Modriča, a da li je ta žurba vezana uz to što je PRVI Lyo partner goriva u Srbiji NIS Gazprom kupio Bosanski OMV, to samo oni znaju...
...dakle tajming nije do Lyonessa nego do marketinške potrebe partnera.

Po meni se u RH desio jedan veći "bum" a o njemu nitko nije pričao... a to je da je pristupila Poliklinika Medikol. još samo da država uredi da za svoj zdravstveni doprinos mogu platiti koga hoću, a ne koga mi nameću.

Quote:
horhe72 kaže: Pogledaj post
Ispravka krivih navoda da je kartica besplatna za mene prvog korisnika da ali ako ja hoću negova uvesti u to i da mu dam karticu to mene košta 15 kuna znači nije besplatno ako želim dati drugome karticu.
Haha, koji si ti lik... dobio je mukte i sad ne bi htio drugom omogućit isto MUKTE, a htio bi od njega zarađivat...

Quote:
horhe72 kaže: Pogledaj post
I ne sviđa mi se ta stvar da me u principu ograničavaju gdje mogu kupovati s tim da su uglavnom svi koji su kod nas u tome preskupi kao što je KONZUM ili elipso itd.
Jesi ti čuo nešto što se zove DIREKTNI MARKETING, pa neće Konzum i Spar dati rabat Lyonessu da im nekog drugog dovodi u teren nego da svoje članstvo usmjeri njima... o skupoći bi se dalo raspravljati, jer eto baš su svi Konzumi i Spari prazni i bz kupaca... moš mislit..!!

Quote:
horhe72 kaže: Pogledaj post
pa se ja pitam i usput pitam i vas ako je to tako dobra stvar i uspješna, zašto onda to nije zaživjelo do kraja vani pa onda i kod nas.
Raspitaj se malo o Slovačkoj, koja je kažu slična Hrvatskoj i koja ima preko POLA MILIJUNA članova, vidi jeli gore zaživjelo...!?
SORTER is offline  
Odgovori s citatom