Tema: Holesterol
Pogledaj jedan post
Old 01.06.2017., 18:48   #12
Quote:
MadMarx kaže: Pogledaj post
Slušaj sebe i svoje tijelo - ono zna bolje od ikoga. Ali moraš početi od negdje. Jedino što u sebe voljno stavljaš su hrana i uvjerenja. Uvjerenja se teško mijenjaju jer je čovjek tvrdoglav. Stoga najbolje početi sa hranom. Imam zagonetku za tebe. Ako pretpostavimo da je priroda pametnija od čovjeka i ako pretpostavimo da je čovjekovo mlado apsolutno nesposobno brinuti se o sebi i ako pretpostavimo da se to mlado nađe u situaciji gdje nema roditelja i bude prepušteno samo sebi i ako pretpostavimo na temelju svega toga da ne smije umrijeti s obzirom da se bog ne kocka, a interes vrste je uvijek primarno pravilo - što jede to krezubo mlado dok puže šumom?

Sretno.
Zanimljivo pričaš, znam da bi dijete pojelo bobice, možda, a opet ne možeš odraslog čovjeka uspoređivati sa bebom, beba prvu godinu skoro preživi na majčinom mlijeku, jer joj se probava tek ustvaruje, i beba dobije u majčinom mlijeku sve što treba.
E vidiš, ja se nadam da ćeš ostati zdrav, jer vidjela sam na svoje oči ljude koji su živjeli od sirove hrane, poznam lično čovjeka, godinama je jeo hrpe sirove hrane, na kraju je izgledao kao mrtvac i nije imao uopće snage u sebi, ali govorim o petnajst godina i više. Jednom je poželio pečenog odojka i samo liznuo, nije smio ni komadić.
Oprosti ne zamjeri, nadam se da ti bolje jedeš i da se ti to neće dogoditi. To je za mene krajnost u koju nikad neću ići.
Volim prije umrijeti, nego ne živjeti i stalno gledati šta da pojedem
margarer is offline  
Odgovori s citatom