Pogledaj jedan post
Old 22.01.2009., 23:54   #138
Quote:
mucimir kaže: Pogledaj post
ali mi je nešto drugo palo na pamet i zanima me ako netko ima iskustva s tim, prekrojiti tuticu za bebe u pseću trenerkicu.
hm, ne bih znala što je tutica..

ali možeš od svačeg doma napravit običan kaputić - rukav neke majce, kapa ona duža..

ja sam svojoj od kape to napravila. imala sam onu kapu tipa djed mraz (trokut pa na kraju coflek).. odrezala vrh, probušila dvije rupe za noge, na karju stisnula s gumicom u struku i gore umetnula cif da joj ne moram navlačit prek glave..

@fermina-daza
a nemam blage dal da to izvodimo sad, s obzirom da je i toplije i to.. ja se mučim dal da joj uopće odfuram to na šivanje ili da pričekam idući zimu kad mi naraste skroz, da ne šivam dva jedan za drugim.. joj, nemam blage.. a tako sam se veselila da ću joj ja sašit..

a ekipa koja ima probleme sa nogicama kod pasa, bilo ljeti ili zimi.. nedavno sam čula da te papučice nisu dobre ako pas nije od malena navikao u njima hodat. ne jamčim za informaciju, ali kao navodno ako nije naučen na to lakše zadobije ozljede, nešto sa zglobovima isto nije kao dobro.. tak neš uglavnom..
hella is offline  
Odgovori s citatom