Pogledaj jedan post
Old 08.10.2012., 14:44   #453
Neki dan sam bila kod ginekologa u Splitu, prethodno sam nazvala i pitala radi li preko HZZo-a, Sestra je odgovorila potvrdno, Drugi put neposredno prije pregleda upitam je isto, ona ponovno isto odgovori. Ja sam pri tom podrazumijevala da će mi pregeld biti besplatan ili bar djelomično, na kraju sam platila 250,00 kn i popi...,kad sam pitala sestru zašto sam ja platila kad imaju ugovor sa HZZo-om, kaže ona pa eto prije kad ste dolazilo ovjde na crno ( za vrijeme trudnoće, prebacila sam se iz Zagreba pa je bilo navrat na nos) plaćali ste, pa plaćate i sad iako sam upisana kod njega. I Nije mi dala račun, došla sam ga naknadno tražit i jedva mi ga je izdala. Obzirom da je meni dosta više pljače i očekujem od ljudi da se počnu buniti i ne plaćaju više porez na budale. S tim računom planiram saznati što je zapravo meni naplatio, što mi HZZo pokriva. Iako mislim da je to zločinačka organizacija i da jedni druge pokrivaju, te da ću samo ja nagrabusiti, ali postoje dragi novinari lešinari ,koji jedva čekaju nešto iznijeti u javnost i nekoga uništit. Zapravo od dvedesteih godina i privatizacije zdravstva ne postoje cjenici šta pokriva HZZo, šta pokrivamo mi kod privatne specjalističke ordinacije.
hasanaginica32 is offline  
Odgovori s citatom