Pogledaj jedan post
Old 07.03.2011., 12:25   #94
Quote:
Klara 32 kaže: Pogledaj post
ima li netko dijete (ili predaje) u OŠ Jordanovac i OŠ I.G. Kovačić? kakva su vam iskustva?
Za Jordanovac znam da je škola stara i derutna, da se sve raspada i da čekaju onovu, ali mislim da je nastavno osoblje u redu.
A I.G.Kovačić, tamo su mi išle prijateljice, mlađu su roditelji nakon nižih razreda prebacili u Kršnjavog, jer kažu da je disciplina u razredu bila grozna, da su se međusobno tukli za vrijeme nastave, da se učiteljica stalno derala a nije mogla uspostaviti disciplinu, da se ništa nije radilo, uništavla se školska imovina... Isto tako derutna, s neupotrebljivom dvoranom jer krov prokišnjava čak i nakon obnove,... doduše, tak je bilo prije par godina, ne znam kako je sad. Malu su maknuli na vrijeme, jer je bila inteligentna, a u toj školi nije imala mogućnosti da razvije svoj potencijal. A starija je bila pri kraju oš, pa nju nisu premještali.
Doduše, koliko god Kršnjavi bio dobra škola i imao vrlo kvalitetne profesore, imam dojam da se učenici ponašaju vrlo snobovski, ono, škola u centru grada, pa smo elita. Ta moja prijateljica je nažalost tamo pokupila neke vrlo loše navike, za koje se ne očekuju da se mogu pokupiti u jednoj takvoj školi, a koje možda ne bi pokupila da je ostala u staroj.

Quote:
hanica1 kaže: Pogledaj post
Ima li tko kakva iskustva sa OŠ Pavleka Miškine na Sv Duhu?
Jako kvalitetna škola, odlični profesori, djeca redovito idu na državna natjecanja i ostvaruju odlične rezultate, puno školskih aktivnosti... Plus je i što se trenutno renovira, pa će ubrzo biti proširena i rješit će se problemi s nedostatkom kapaciteta, a i zasjat će u novom ruhu, što su učenici te škole svojim postignućima svakako zaslužili.
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom