Pogledaj jedan post
Old 22.01.2016., 18:54   #110
Quote:
-KLEOPATRA kaže: Pogledaj post
ostala sam bez teksta

hvala ti puno puno puno na ovom odgovoru, ni neznaš koliko si mi pomogao/la u tome kako da se postavim...

još jednom puno puno puno ti hvala na odvojenom vremenu potrošenom na pisanju posta, ni neznaš koliko mi je ovaj post pomogao, hvala

i pjesma je zaista prekrasna , neznam više što reći


Nemoj nikome pssst reći.. tu sam u ulozi zločestoće i teškoće.


Vidiš da život nije stao, da dok dišeš možeš biti voljena i sretna.

Nekome nismo nikada dovoljno nešto po nečemu dovoljno dobri (svatko ima svoja mjerila ), nekome smo uvijek second best ali uvijek postoji tamo netko netko tko bi nas volio i držao kao kap vode na dlanu. Ne vide svi muškarci jasno.
Ženina priča o sreći ne završava na jednom ili dva loša iskustva koja su joj slomila srce. Kaj got!
Vidiš kako si mu se svidjela i kako je ljubazan i drag. Nisi svima nedvidljiva ako si mužu. Fućkaš mišljenje takvog nasilnika.
Zato što je muž takav nisu svi muškarci takvi. Ima predivnih muškaraca. Živa si hej i sve dok si živa možeš voljeti i biti sretna. Biti voljena baš takva kakva jesi. Samo prvo prihvati i zavoli sebe... a ljubav nije uvijek samo ona koja je tjelesno realizirana.
Samo uživaj u svojim osjećajima. Zaslužila si. Odi sad nahrani te svoje sretne ljeptiriće.
Baš mi je drago da ti nije slomio dušu ni duh, da si se zaljubila i da voliš. To je fantastično !
Juhuu

Na ti još jednu sentimenatlnu i romatičnu:
https://youtu.be/qj5XAsi0Tsc

Neka ti ova ljubav otvori vrata tvoga srca za neki bolji život koji te čeka, da ti hrabrosti i nadu.
Za neki novi svijet koji te čeka.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom