Tema: Pretvaranje
Pogledaj jedan post
Old 06.10.2017., 21:13   #25
Hilda je u potpunosti skuzila sto zelim rec. Ma meni ne radi probava od toga i takvih, jer vidim da se masa ljudi tako ponasa i di bi stigla da se zivciram zbog toga. Nego je ocito primjetljivo. To su takvi koji su se na faksu hvalili kako nista nisu ucili i polozili

Mene osobno zaboli djon za hrpu toga. I kad mi netko kaze informaciju oko koje bi recimo ta osoba vrlo vjerojatno pilala mene, ne provociram i ne pilam, ne inzistiram na detaljima, nenacudjavam se itd... to je razlicito ali ipak slicno podjebavanju npr. Znam ljude koji bas gustaju da u drustvu u sali podbadati ili u fino spustati. Ne volim to raditi i jadno mi je to. Ako to netko radi meni, ne uvlacim se u taj lanac podjebavanja jer nije moj stil i mislim da na to i takve ne treba trositi vrijeme. A mogla bih im socno vratit istom mjerom ili jos gore. Vjerovatno ti isti misle da sam glupa ako im ne vratim, ali kako me nije briga za njihovo misljenje... nek misle.

Ovo prikazivanje uz laganje je zbog kompleksa, a ovo maloprije sto sam navela zloca valjda, ili ogranicenost u nekom smislu, primitivizam... ili kombinacija svega navedenog.
MKay is offline  
Odgovori s citatom