Pogledaj jedan post
Old 28.12.2009., 21:02   #4
Quote:
flexmacic kaže: Pogledaj post
a klima i to nešto od elektronike jel dobro ili ne kakva je klima jel dobro hladi jel se kvari i te neke sitnice, jer na klikmu sam bolestan ona mora bit ok inaće ...
Elektronika je inače ok i tu generalno nema nikakvih problema. e sad naravno da s godinama može otići neka sitnica ak naletiš na takav primjerak. Ja sam imao vozio 3 takva auta, 2 komada zadnjih 4 godine, podizači, prednji , zadnji nikada nisu zaštekali, instrument tabla isto bez problema, grijanje sjedala baš ne koristim no znam da radi još uvijek bez problema, grijanje retrovizora radi, klima nije niti jednom zakazala niti na jednom osim što je pregorila jedna lampica na jednome na auto klimi,drugi display dođe 600 kuna no ne da mi ga se sad mjenjati jer sve se najnormalnije još uvijek vidi. Klima radi bez prijekorno i to je ono najbitnije. Ne znam što je još bitno u vezi elektrike ili elektronike, uglavnom ništa nije otišlo dosada. E da centralno zaključavanje funkcionira preko kompresora i tu problema nikada nisam imao nijednom dosada a vozio sam 6,7 auta s tim sustavom, kolegama tu i tamo rikne centralno(na passatima, a4) trošak je oko 1500 kuna.
Klima jel hladi ili ne, eh ovisi što želiš od klime, ja sam bez problema putovao na relacije od 500 i više km kad je vani bilo i preko 40 stupnjeva na suncu i nikada nisam imao problema sa rashlađivanjem, a da li tebi paše ili ne , ne znam, probaj.
Uglavnom kvaliteta materijala unutra, sjedala tapecirunzi, plastika, ovjes auta, elektronika su top klasa i malo koji noviji auto ima tu razinu kvalitete, to je dakle najmanji problem. treba samo naći verziju s motorom u top stanju jer to je već jako stari auto , konkretno tebe zanima auto od 15,16,17 godina tako da moraš iznimnu pažnju posvetit najviše tom segmentu, tj. motoru, ja nađem bez problema verziju s odlličnim motorom, želim to i tebi.
johny5 is offline  
Odgovori s citatom