Pogledaj jedan post
Old 19.10.2011., 17:25   #13
Hvala vam svima na odgovorima neki pogode baš u sridu,no evo što sam sinoć razmišljala;možda se on tako ponaša baš zato što nije poslovno uspješan pa ga sve to muči i odvede u drugom smjeru,jer nije on taj koji nas uzdržava.Sada je radio nekoliko dana i vidjela sam da je bio jako ponosan kada je donio nešto novaca u kuću,nakon dosta vremena.
Možda bježi od nas u kafiće ... baš zbog toga što zna da nam ne pruža dovoljno,a onda ga još i alkohol ponese,možda bi bilo drugačije da ima stalan posao,svakodnevnu obavezu,ma ne znam.
Što se tiče vaših postova gore razvod ne dolazi sada trenutno u obzir baš zbog djece jer su premali i znam da ne bi shvatili jer oni imaju idiličnu sliku o nama kao što sam i napisala u prvom postu,no za koju godinu kada budu svega svjesniji tada če im se lako moći objasniti,već sam o tome razmišljala.Oni su za sada moje bezbrižne bebice koje ni u kom slučaju ne želim povrijediti nekim svojim odlukama,njihove osjećaje stavljam na prvo mjesto,a mm je super prema njima,jer da nije ne bih ni razmišljala,odmah bi otišla.
Ne znam, ja sam tip koji ne odustaje lako od ljudi pa u svakome tražim nešto dobro,možda se još uvijek potajno nadam da če se desiti neka velika promjena,mislim, da če se promijeniti,ipak sam se zaklela pred oltarom ono"U dobru i zlu",možda nije dobro na prvi znak nevolje i problema dignuti sidro i pobjeći.Možda bi neki savjet kako takvog čovjeka promijeniti dobro došao,kao što sam napisala i u prvom postu on prizna pogreške i zaista pokaže veliku volju da sve ispravi,krene na bolje,bude sve super,a onda ga opet povuče,doduše mislim da tu imaju i utjecaj i njegovi prijatelji iz njegovog rodnog mjesta(žive u blizini nas) koji su isto takvi, pa ga stalno zivkaju na piće,pa tako sve krene.Nekoliko puta je promijenio broj jer nije više želio izlaziti,a oni dođu kući po njega.Ne znam,misli mi se brkaju,možda samo tražim opravdanje,no zaista bih voljela neku pomoć jer ni sama ne znam što i kako.Niti bih voljela otići,odustati,niti bih željela nastaviti živjeti takav život.
Lyyla is offline  
Odgovori s citatom