Pogledaj jedan post
Old 01.05.2012., 14:36   #16
Quote:
MOMIMGAY kaže: Pogledaj post
Pa ja sam lijepo čitala postove koji su bili konkretni, nisam nužno na svaki odgovarala. Doznala sam nove informacije.

Znate koji je vaš problem: mislite da sam trol i pokušavate me se riješiti samo zato jer vam je nevjerojatno da jedna lezbijka može željeti odlaziti u crkvu, U HRVATSKOJ!

Čak i na ovoj temi dobivam krajnju netoleranciju, sramota i gadi mi se okolina u kojem moram živjeti.

Dajte nam onda neki "pederski i lezbački" kutak pa ćemo se tam dopisivati a ako netko uleti s izlječenjem/bolestima i sl. ban zauvijek i više nikad nećete imati problema ovakvog tipa.

blue bird ako misliš da niti jedan ne zaslužuje karton ti ne zaslužuješ biti moderator.

Doviđenja.
Da, mislim, svaki tvoj novi post me uvjerava u to, ali grijesis kad mislis da je ista 'nevjerojatnog u tome da gej osoba zeli ici u crkvu', niti te se itko pokusava 'rijesiti'. Tebe jednostavno sve to skupa ne zanima, ne zanimaju te uopce odgovori. Sto se netolerancije tice, ti si prilicno netolerantna, dovoljno je procitati tvoje postove i poprilicno agresivna.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Odgovori s citatom