Pogledaj jedan post
Old 26.11.2012., 04:49   #10
.gleda neko u papir beo i cuti. cuti i papir beo i gleda. zajedno su gluvi i slepi. on i papir beli. stavi tacku i kreni ti nemi. stavi tacku i progovori u sebi. stavi tacku da te niko pa ni papir beli ne gledi. stavi tacku na pocetak i kreni. kreni nemi i razgovor pokreni. ne plasi se tacke male. ona je mala. samo pazi. zna tacka da zavara. iako mala mnogo je opasna. i mocna. ako je zaboravis sahranice te oholost. oholost mozes i drugacije zvati. mozes se samozavaravati. nemoj se posle zaliti. kanone prizivati. istoriju zeleti. i propasti. a ne shvatiti. zbog tacke. zaboravljene male sitne i skoro nevidljive tebi. tacke. koja ti je put pokazala. glas dala. belo nacela. tacka. gledaj stalno na pocetak. na tacku. okreci se stalno. sine. slusaj druge ako zelis. slusaj ih kao papir beli. tako ti tacke. ne zuri ti meni. daleko sam. iako sam kraj ja u tacku gledam. ona mi je blizu. najbliza. tacka. mala. a velika. snazna. vazna kao nula. ali to je druga prica. mozda ispricana. ne znam. ja sam obican kraj. a nas ima mnogo. i previse. ako mene pitas. ja sam nebitan. dolazim na kraju. kad je gotovo. kad se sve obavilo. neka sam vrsta posledice. mrzim kad me stalno zovu. ne trebam im. tacka je drugo. tacka ti je saputnik. zapamti. i saveznik. i ovo nauci. jos nesto. ako nisam bio jasan. tacku preskociti ne mozes. nikada. i nikako. ne tacku. izvini. tacke. mnogo tacaka. tacki. nauci prvo da tacku stavljas. i ako misao prekines. neces pogresiti. postuj je. ako je postujes nagradice te. tacka. sklanjace se. nece ti misli prekidati. zarezom ce te pocastiti. ali to je druga prica. mozda ispricana. ipak sam ja samo kraj. obican. jedan od mnogih. a ima nas mnogo. i prev. tacka me prekinula. zna tacka. pamti tacka. dugo. kapala je. i sirila se. velika bila. ali je znala da je samo tacka. nije tacka kraj. to si valjda shvatio. nije ni pocetak bas. malo sam te lagao. ipak. sustinu pokusavam da ti prenesem. tacka ne prekida. nista. tacka produzava. produzava misao. daje joj krila. izvini na patetici. tacka je talas. ne jedan. talasi. ali je i pojas za spasavanje. iako mislis se ne davis. uf. popusta mi koncetracija. ponavljam se. dodji tacko. spasi me. hvala ti. hvala ti tacko. hvala ti tack. hvala ti tac. hvala ti ta. hvala ti t. hvala ti. hvala t. hvala. hval. hva. hv. h.

Zadnje uređivanje herostat : 26.11.2012. at 05:47.
herostat is offline  
Odgovori s citatom