Pogledaj jedan post
Old 03.02.2013., 15:12   #2787
Quote:
Victoria0 kaže: Pogledaj post
Evo da se i ja malo prikljucim, i da kazem da Burhan ne ubija Đihana u 40, nego oko 60, posto Điho u 48 ranjava Borana i to opasno, da ce Boran lezat na respiratoru i komi pune 4 epizode e onda dolazi Burhan i ubija Đihu... koliko sam ja gledala a opet, nas poredak epizoda je drugaciji. Evo npr: ova nasa 31 kod njih je vec 38 ne kuzim kak, na jednom Turskom portalu, isto tako na tabanu je prijevod drugaciji nego na oyo... neke rijeci.. sve u svemu nasi su totalni tumbani sto se tice prijevoda isto ne kontam kako Sila dozvoli onoj babetini Kevser da onako kenja.. aaaaaaaaaaaaaa.... i jedva cekam da Firuz bar objasni Kevser da malo umukne da je Sila spasila mu zivot... aaaa prokleta baba
Hm, koju si ti seriju gledala, ja sto sam gledala je kad Boran upuca Dzihana i Boran zavrsi u zatvoru,a na sudjenju(tu je i onaj mali koji je dobio naputak da moram ubiti Borana, ali ne uspije) se pojavi Burhan koji ubije Dzihana....To je sto sam ja gledala.... To sto ti pricas je kad Borana rani onaj tamo neki, a Boran je uzeo maloga i otiso s njim kod neke babe, ali nije poneo hanu pa je mora ici kupiti i tu ga upuca, pa Boran bude u komi dvije ep koliko se ja sjecam.....
lipo is offline