Pogledaj jedan post
Old 09.01.2009., 13:56   #3
Vidim da si otvorio ovu temu na pola foruma, međutim neću je (još) ključat pošto sam slab na taj kanal

Što mi se sviđa? Sve. Zaista ima svega i svačega.

- redoviti i česti prijenosi Bundeslige i Bundeslige 2
- barem jedan prijenos Ligue 1
- poneki prijenos Championshipa, Kupa Uefe, talijanskog kupa, engleskog Liga i FA kupa
- poneki prijenos nog. kvalifikacija za SP2010
- redoviti prijenosi košarkaške Eurolige
- majstorski potez sa prijenosima NFL-a (vidim da oni na većini ostalih Sportklubova ne idu)
- poneki prijenos španjolskog rukometa
- klupske televizije, TV Barca, MUFC, Chelsea...većinom sa snimkama najaktualnijih utakmica
- povremeni opsežni prijenosi teniskih turnira
- povremene snimke studentske košarke/footballa u SAD-u
- primijetio sam neki dan i prijenos Kupa prvaka u hokeju na ledu

Znači izbor je zaista velik. Nije da nema praznog hoda te dosta snimki u programu međutim za događaje sa gornjeg popisa se vrijedi strpiti.

Naravno da bi većina gledatelja voljela vidjeti i Serie A/Premiership/Primeru međutim očito je da to kraj HTV-a i RTL-a u ovom trenutku nije moguće. Nadam se da radite nešto u smjeru otimanja barem jedne te lige. Sportklubovi iz susjednih zemalja prenose te lige, znači može se.

Osim toga, vidim da vam u odnosu recimo na srpski kanal nedostaje NHL, međutim upitna je njegova isplativost jer se kanal NASN nalazi u svim ponudama koje sadrže i Sportklub. A i 99 posto utakmica počinje nakon 01:00 sat što je očajan termin. Međutim bilo bi sjajno kada bi išle snimke NHL-a sljedećeg dana. Ne znam sad da li i Srbi imaju NASN, odnosno da li taj kanal ima sva prava za NHL. Ako je tako onda očito ništa od toga.

Još jedno pitanje se tiče prijenosa Bundelige nakon ove sezone. Već se zna da će tu ligu preuzeti Eurosport pa me zanima da li namjeravate nešto uraditi u pogledu kompenzacije? Bilo bi sjajno kada bi umjesto nje upecali neku drugu ligu petice iako će to biti teško ako se otvori HTV 3.

Zadnje, bilo kakva nova ubacivanja vam se ne bi trebala preklapati sa NFL-om koji je pravi hit.

E da, naravno, ubacivanjem NBA lige bi postali besmrtni ali to je valjda SF.
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom