Pogledaj jedan post
Old 22.04.2006., 11:16   #5
Pošto od FM bolujem već godinama, a liječnici me nisu uzimali za ozbiljno, sam i sama počela istraživati po netu ( doduše, samo engleske siteove, jer ne znam njemački ), tako da već imam prilično opsežnu literaturu o tome. Naime, moja liječnica i sada kaže, kako je vjerovatno sve u mojoj glavi i kako tu nema pomoći, tako da ne mogu dobiti čak ni uputnicu za reumatologa, već sam se morala snalaziti privatno. Kada sam joj se požalila da ne mogu po stepenicama do 4. kata gdje je moj stan, rekla mi je, kako ne možemo svi biti sportaši!?! Tako, da se na nju ne mogu osloniti. Učlanila sam se u društvo fibromialgičara, sudjelujem i na njihovom forumu, kako ovdje, tako i u Americi, u stvari, član sam nekoliko skupina za podršku. Međutim, svi mi imamo skoro isti problem, da nas ne uzimaju ozbiljno i da prođu godine i godine da uopće shvatimo od čega bolujemo. No, da ne ispadne da kukam, ( za to imamo svoj forum ), u stvari me zanimaju iskustva nekog tko živi vani, da vidim, kako se ti problemi rješavaju tamo. Spomenula si nekog doktora u Njemačkoj koji radi operacije, pošto ne znam njemački, bila bih ti zahvalna, kada nađeš taj site, da mi ukratko napišeš što u stvari operira i što se zapravo time postigne. Znam, da sam te sada udavila, ali, eto, prihvatila sam objeručke tvoju pomoć koju si mi ponudila.
Duhec is offline  
Odgovori s citatom