Pogledaj jedan post
Old 05.05.2009., 12:16   #8
Quote:
Lada1 kaže: Pogledaj post
Po zanimanju sam dizajner no bavim se i angaziranom umjetnoscu.
I ne mogu se iscupati iz problema u koji sam zapala. A ako ovako nastavim, razvod je neizjezan. Ne znam koji bi muz i izdrzao ovo sve kroz sta je moj prosao u zadnja 4 mjeseca... Sinoc sam mu pokazivala natalne karte i objasnjavala astrologiju, sta je to sto me prepalo... mislila sam da ce mi biti bolje da ce mi pomoci no sad se plasim da sam pogrijesila. Jutros je bio potisten, zabrinut...
Plasim se da ce mi jos uzeti i djecu...Socijalni radnici ne bi sigurno imali razumijevajna za moj strah od astrologije... Procijenili bi da nisam sposobna da se brinem o svojim pilicima...
Ni slucajno nemoj javno govoriti o strahu od astrologije, jer su ljudi takvi kakvi su, to je ravno ludosti. Astrologija je znanost i nije nastala bezveze, to je cinjenica. Ipak, dobronamjerno ti savjetujem da ne pricas to okolo, posebno ako se i socijalni radnici umijesaju...moglo bi te to stajati djece, vjeruj mi. Zato suti i potrudi se savladati taj strah, jer ipak mislim da si malo pretjerala. Poludjet ces tako na kraju. Ne determinira nam natalna karta sve u zivotu, tu je bezbroj faktora u pitanju. Pa i svaki astrolog bi ti tako rekao. Za pocetak, ostavi se natalnih karata i pokusaj zivot uzeti u svoje ruke.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom