Pogledaj jedan post
Old 23.05.2011., 00:11   #371
Quote:
Blond_Fairy kaže: Pogledaj post
Još dobro ako su ti ostale "samo" fleke. Meni je otok i crvenilo na jednom dijelu lica isto tako ostao najmanje 3, ako ne i 4 tjedna, i ostala mi je mala udubina na mjestu te reakcije. Tako da budi sretna ako ti nisu ostali ožiljci ili "jamice", udubine, nego samo mrlje, koje se, koliko sam čula, mogu tretirati, a ovo prvo se više ne može popraviti.

Koliko mi se čini, kod nas se svaka budala danas bavi laserima (očito je da NISU dovoljno educirani!!! - ali glavno da se nabavi laser i zgrću novci!), i čula sam u međuvremenu - nakon što sam se raspitivala za ovo što se meni desilo - puno više nezadovoljnih komentara žena kojima su nakon tretmana laserom ostali ožiljci, fleke, udubine, nego onih koje su bile zadovoljne (a da ne spominjem koliko su novaca iskešale za problem koji nisu riješile, nego još i pogoršale).

Tako da, budući da ti je koža tako žestoko reagirala, razmisli hoćeš li opet reskirati laserskim tretmanom, reskirati eventualno ožiljke itd., ili ćeš se odlučiti za neki blaži i bezopasniji tretman.
Znam par koje imaju veće rupe na licu poslije lasera nego prije...A ja pouzdano mogu reći za dermoabraziju,isto je ko mikrodermoabrazija u salonu,em bezbolnije i jeftinije.
__________________
.....................
Angor is offline  
Odgovori s citatom