Pogledaj jedan post
Old 06.09.2011., 16:14   #5
Quote:
Satene kaže: Pogledaj post
zakaj misliš da je ovaj čovjek s linka onaj zbog kojeg bi trebala reći : ak on može biti sretan može svatko ? .
Želim reći da Nick (dečko s linka) može svima nama biti velika inspiracija i nadahnuće... On govori o ljepoti života ii o tome kako je sretan, unatoč strahoti koja ga je zadesila, dok, s druge strane, velika većina zdravih ljudi dramatiziraju oko gluposti, jer su površni i ne znaju koja je istinska vrijednost života.

Hvala Bogu, zdrava sam, radim i mogu normalno živjeti. Ali u Nicki sam pronašla jedno veliko nadahnuće i odlučila sam mijenjati neka svoja razmišljanja na bolje. Mislim da od njega svatko može jako puno naučiti...

Pogledajte njegov rad... Teško je, rasplačeš se dok ga gledaš i slušaš, ali iz njegove priče se može jako puno naučiti o stvarnim životnim vrijednostima.

Quote:
lordy kaže: Pogledaj post
Hvala na ovom linku,od srca.
Kad bi barem više -pod navodnicima fizički zdravih ljudi razmišljalo i živilo kao dećko iz filma,svijet bi definitivno bio puno sretnije i "zdravije" mijesto.
:
Slažem se... I baš zato sam svima koje poznam poslala taj link ili putem maila, ili putem facebooka... Neka ih potakne na razmišljanje.
Betty Su is offline  
Odgovori s citatom