Pogledaj jedan post
Old 28.12.2015., 14:32   #8
Mi smo s drugim djetetom prakticirali BLW od pocetka, s tim da sam joj prvih mjesec-dva usput nudila i miksano i gnjeceno, cisto da vidim sto joj pase i da upozna i druge konzistencije i kombinacije.

Moje iskustvo je oslobadjajuce. nema onog "pola sata nakuhavam i pripremam posebno za nju, da bi je narednih pola sata hranila i pritom ogladnila a da ni svoj rucak nisam skuhala". Jela je isto sto i mi, prilagodjeno naravno po vrsti namirnica i nacinu kuhanja. S 8-9 mjeseci je pocela nabadati na vilicu, s cca godinu dana je jela sa zlicom. Zajednicki obroci su obavezni i to je najbolji dio svega.

Mi smo poceli s dohranom nešto prije 6. Mjeseca zivota. Citala sam o BLW na netu, gledala youtube filmice. Moram priznati da je u pocetku islo sporo. Ona motoricki jos nije bila spremna - nije samostalno sjedila i hvat joj nije bio sasvim razvijen. Ali vrlo brzo se ushemila. I mislim da je bitno da se roditeljima ne zuri zamijeniti obroke i da nisu od onih koji precizno vazu svaki zalogaj, po kolicini i sastavu.
no_nic is offline  
Odgovori s citatom