Pogledaj jedan post
Old 19.06.2017., 16:06   #1457
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
osobno mislim da je ona bolja majka malome nego što je on otac
također, na ovoj se temi vjeruje njemu i njegovim izjavama, a njoj i njezinim ne
da je meni otac djeteta tvrdio da nije bio samnom u vezi nakon rođenja maloga iako smo živjeli zajedno, pa onda ne želio viđati malog, pa tužio sve žive članove njezine uže i šire obitelji, pa tražio na sudu da mi oduzmu skrbništvo jer sam nepodobna, kaj bi ja trebala?
što ju to čini boljim roditeljem od njega? to što malog radije ostavi dadiljama mjesec i pol, nego ocu?
što joj je ego važniji od djeteta?

da ti je otac djeteta napravio ne znam šta, pregrizla bi to i progutala govno, mrzila ga u sebi, jebala mu majku svaki put kad bi bila u prilici, ali si ne bi dozvolila da ti se to lomi na leđima djeteta... je l tako?
ili bi vlastitu uvređenu guzicu i ego metnula ispred djetata?

Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
ali što je točno kao majka napravila krivo da bi joj se trebalo oduzeti skrbništvo?
a tko je rekao da joj ga treba oduzeti? i na kraju - tko joj je oduzeo skrbništvo?
ti znaš nešto mi ne znamo?

Quote:
sophiella kaže: Pogledaj post
Mislila sam na komentare kako je isla raditi sa njim dijete jer on ima love.
ne, s njim je slučajno ostala trudna - nakon tucet zaručnika i s 4 banke... eto baš se slučajno strefilo da je rodila dijete onog s najdebljim novčanikom
a to što je prva stvar koju je napravila, nakon što je postalo jasno da ju neće oženiti, da je tražila pare - i to je slučajno

krenula je čačkat mečku i sad je tu di je
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline