Pogledaj jedan post
Old 28.06.2017., 14:18   #67
Quote:
zoki0307 kaže: Pogledaj post
S obzirom da si mi na post odgovorila u stilu moj je tata jači od tvoga , a bez ikakve argumentacije na osnovu teme uskrsnuča o kojoj je OP postavio upit,biti ću slobodan da kažem ,idemo dalje...

Čovjek neka sam odluči kome će vjerovati...jedinoj Isusovoj Crkvi koja ima apostolsko nasljeđe iz 33 god. ili onima koji su prije 500 god. sebe ekskomunicirali iz nje.

I da, ne postoji nikakva Rkc , postoji KC R obreda(liturgije) , G obreda(liturgije) ...

Na početku II. stoljeća, u pismu sv. Ignacija Antiohijskog, nalazi se prvi sačuvani spomen, korištenja riječi "katolički" vezano za Crkvu. Drugo rano spominjanje riječi "katolički", vezano je uz sv. Polikarpa, biskupa Smirne (danas Izmir u Turskoj), koji koristi tu riječ mnogo puta. Sv. Polikarp bio je učenik apostola Ivana i prijatelj sv. Ignacija Antiohijskog. Uskoro su naziv, počeli koristiti i drugi teolozi i pisci.
Ali pa!, moj tata i je jači od tvojeg, nije valjda nisi skontao kćer sam svog Oca


atiohijski ko dečki iz drugog parka, svako malo nailazili drvenim puškama, prijetili, parko-rat, naoružali se lješnjako-pračkama pa i vodenim šlaufovima ()


Ali, danas pametniji, idemo dalje - Efežanima 6:11-18
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom