Tema: Vaši radovi
Pogledaj jedan post
Old 02.08.2017., 07:47   #2750
matal metal matal crni metal

nisi shvatio poantu i vidim i dalje si zadovoljan samim sobom sto je lose za posao. promatram od kako sam tu tvoj rad i jednostavno nema pomaka.
Nadalje niti sam arogantan niti prepotentan (iako je to bolje nego impotentan) vec mi nije jasno kako netko s 10 godina iskustva ima tako traljave radove. I znam ja jako dobro kao izgleda storyboarding.Grana koja mene osobno bas i ne zanima previse ali mi je poznata ( nauci nesto..http://ryanwoodwardart.com/studiowork/storyboards/ )
problem je sto, kao sto je razvidno, ne dozvoljavas da te bilo tko kritizira, a da si placen za to sto radis... ozbiljno sumnjam..sretao sam na netu tipove koji su se takodjer hvalili klijentima i bal bla da bi se ispostavilo da ustvari imaju vrlo vrlo vrlo razvijenu mastu ali ne i talent.Metal da mi je stalo do dokazivanja visio bih tu i stavljao svaku crckariju koju napravim.Jednostavno, ilustracije,crtezi,ulja na platnu i slicne tehnike su mi tek usputna zanimacija, ja sam placen za nesto drugo ali volim prokomentirati i tudje radove kao sto prihvatam komentare na svoje (u zivotu izvan neta). I jesam Metal, prosao sam 3 godine privatno tecaj slikanja i crtanja u zagrebu kod akademskog slikara koji se danas bavi arheologijom.Naucio sam nesto.
alpha55 is offline  
Odgovori s citatom