Pogledaj jedan post
Old 01.10.2017., 11:44   #13
Quote:
Kenzo99 kaže: Pogledaj post
Zanima me jel sam ja stvarno jedini ili ima vise muskaraca poput mene i kako su to rijesili?

Znaci ne trazim odmah super vezu, zenu zivota - nego samo solidan date. Kako, gdje i zasto?

Imam 28 godina, zivim sam, radim, pun sam zanimacija i hobby-a, treniram i u prosjeku od vecinu cura koje sam upoznao najcesce kazu da sam zgodan, zabavan i cude se kada kazem da sam solo.

Iskreno ne volim biti solo i ne pusim onu foru neces nikada biti zadovoljan i sretan sa nekim ako ne mozes biti tako sam sa sobom. Well ono sta mi fali je ta druga osoba radi x i y stvari koje ocito ja sam sebi ne mogu ponuditi, mislim ne trebam sada tu ici u detalje - nekako mi se cini da je ono Self-explanatory

Da naglasim da sam sada solo 1 godinu, sta nije puno ali meni nije ni malo.

Poanta je posao koji radim, 99% su sve muski sa kojima sam okruzen i ako dode taj 1% zena to lici vise na muskog nego ovih 99% :rolleye
Tako da kao neki ljudi, na poslu nemam bas puno mogucnosti. Dobar dio vremena isto radim doma, znaci ocito u svom stanu necu upoznati nove cure :facelm:

Svi frendovi su mi u dugim vezama i ozenjeni. Frendovi i frendice me nemaju sa kim upoznati jer quote (Nije to za tebe, sacuvaj boze ovo sta je solo, rade ne). U cijelom zivotu doslovno sam 2x bio na sredenom dejtu kakti da me spari netko i to je bilo uzasno. Znaci cure su bile sacuvaj Boze, npr. ja kazem u nekom razgovoru kako imam dobar njuh i jace osjetim mirise bla bla i na to ona meni odgovori "Jel osjetis miris moje picke sada?" Nije bilo receno na neki sexy nacin, niti funny nacin - nego ono bas mrtvo ozbiljno? Ne, just no...

U novom GYM-u sam 1 godinu i dvije cure su me tamo zanimale, doso sam pokrenuo razgovor kao za neku cugu tj. bolje upoznavanje bla, bla. Prva se nasmijala i rekla ajme prefora kako sam joj hrabro priso ovo ono ali ona ima decka i zao joj je - ok why not, fair play rekoh nvm uzivaj vidimo se, ciao.

Druga me totalno mrtvo hladno odjebala kada sam reko jel bi htijela ici na kavu. Bilo je nestu u stili - NE, ne bi

Na forumu sam slozio koliko toliko normalan oglas, sacuvaj Boze. Ako mi se netko javi, sto je rijetko komunikacija stane nakon 1-2 poruke. Bas jucer kada sam spomenuo onako cisto kako valjda jednog dana ako budem nasao nekoga, mislim da bi volio imati dijete. Ono kada je covjek stariji malo, ne? Na sto mi je rekla, ajmo samo copy - paste:

"Hahahaha, ja iskreno ne razumijem ovo za poze u krevetu. Volim visoke i max mi je bio 205, definitivno nije bilo nikakvih problema u pogađanju bilo čega. Za djecu ne brinem pošto mi to nije opcija ni sad ni bilo kad Tako da u osnovi možda bolje da tu završimo, čim se ne slažemo oko toga ionako nema potencijala da ova priča nekuda ode "

Da se nadovezem na ovaj dio poze u krevetu cura ne kuzi kako decko od 190cm i cura od cca. 160cm mogu imati nekopatibilnosti u sex-u sa nekim pozama radi visine. Well ocito se bas i nije puno sex-ala tj. probavala poze. Ako ovaj dio moram nekome objasnjavati onda fuck me

Probao sam dating app Tinder, OkCupid i Badoo. Kada matcham sto je rijetko jer mi ne pase bas svaka cura koju vidim. Imam specifican ukus. Ne volim kosti i kozu, niti volim da se talasa salo. Volim da curu mogu primiti za jacu guzicu i da je cvrsce a, sto se tice face ne padam na 70% bitch face selfija. Ohladim se cim vidim tako neku umijetnu umisljenu facu. Vise mi se svida nesto prirodno, pristupacnije bez toliko sminke.

Well anyhow point is, dobim match javim se i onda se one ne javljaju 90% vremena. 10% Javim se, javi se ona padne mi mrak na oci. Ukratko, why? Pitam curu sta radi u zivotu. Odgovor je pa nista, ono kafa i tako zujim dosadujem se, ne radim, ne studiram ili u potrazi za spoznorom. Sto me iznendaju koliko je puno takvih

I tako iz dana u dan se pitam. Kada ne ides bas puno van jer eto svi su ti pozenjeni i u trulim vezama. Ne mozes upoznati nove ljude tj. cure za neku cugu tj. date preko net-a. How the fuck do you do it then? Btw iso sam na ples prije cca. 6mj sa frendom i moram priznati tamo je vec bilo mogucnosti i dogodilo se nesto cak ali opet. Frend je na to samo iso da iznenadi curu a, ja sam mu bio kao podrska pa sam otiso sa njim. Sada je to razdoblje gotovo, a ja nemam namjeru ici kao neki crazy ass stalking lone wolf.

Mislim mogo bi trkeljati sada o svemu ovom danima, ali eto u grubo se kuzi sta sam htio reci. Pa eto, muski u slicnim situacijama koji imaju standarde i barem traze ono sta i sami mogu ponuditi. Gdje ici tj., kako rijesiti ovaj problem? Jel ima nesto sta mi je promaklo? Previse trazim?
Odbijas zenu radi visine a nisi bio na dejtu godinu dana? latentni gey u denialu. Napravi test https://psymed.info/kinsey-scale-test#ath i izadi iz ormara. I zapamti, svrha testa je da moras biti 100% iskren, inace nije validan.

Zene to osjete i zato te odbijaju.
__________________
"Beauty will save the world"

Zadnje uređivanje SOX-9 : 01.10.2017. at 11:55.
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom