Pogledaj jedan post
Old 04.09.2007., 12:19   #10
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
probala sam neku magiju jako davno, ne znam jel bila crvena, pokupila "recepte" iz Astro magazina.
znam da postoje bijela i crna, ali mislim da sam čula i za crvenu(mislim da je ova moja čak i bila crvena,ne sjećam se više).

uglavnom, jako mi se sviđao jedan frajer, pa sam palila neke svijeće, radila neke zapise na papirićima, išla mu to ispred kuće zakopavati,samo da se zaljubi u mene

nije se zaljubio, ali vjerovatno zato što ga ja nisam voljela(ono duboko, istinski),jer kažu da jedino te magije uspijevaju kad nekoga iskreno voliš.

i vjerujem da svako prakticiranje magije ostavlja za sobom posljedice, npr.ja sam nakon tih rituala za nekoliko mjeseci srela svog fatalnog muškarca, koji mi je život promijenio iz temelja.
i prije tog fatalnog sam se puno puta zaljubljivala, i nakon njega, ali nikad u nikoga nisam bila tako luđački opsjednuto zaljubljena u nekoga,kao u tog fatalnog
ja sam cula da bilo koja magija ne uspijeva ako je sam radis, odnosno ako nemas iskustva u tome, pa mozda zato tvoja nije ni uspjela, a mozda i radi toga jer ga nisi voljela ima ljudi koji se bas bave crnom, bijelom, crvenom magijom i koliko sam cula stvarno uspijeva.
lorena_86 is offline