Tema: Bolno nepce
Pogledaj jedan post
Old 07.02.2012., 09:49   #18
Quote:
Luna135 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi!
Imam problem sa nepcem..Prije jedno mj dana primjetila sam da me dosta boli nepce...tocno ispred prednjih zubi nepce je jako osjetljivo i kao da je nateceno,kao da postoje neki brijezici.
Moj jezik cesto kaci te natecene brijezice i boli me,boli i kada jedem i slicno...Inace isla sam tada doktoru i rekli su mi da odem zubaru,medjutim ja nisam otisla i nakon par dana je nestalo,iako je to trajalo mozda 2 tjedna...
Jucer ponovno nateklo iz cista mira i boli me...sto god zelim jest uvijek se uvrijedim...Uzas jedan
Neznam sto bi to moglo bit...malo sam istrazivala i postoji mogucnost da su afte..imala sam ih jako cesto ove godine ali na jeziku...
Ovo se pojavljuje vec 2 puta na potpuno istom mjestu
Kao da je iziritirano ili nesto,a nisam nista narocito jela da sam mogla ostetiti taj dio nepca pa da se upalilo.
Jeste li mozda upoznati sa mojim problemom i znate li mozda dobro rijesenje,a da ne ukljucuje posjet doktoru jer nemam u hr zdravstveno.
hvala unaprijed na odg..

Pozdrav
Teško je otkriti o čemu se točno radi ovako kako opisujete.Može biti da je uzrok u zubima,možda na sluznici lokalno,ili vam te promjene nastaju zbog nekog sistemskog uzroka.Nažalost,ne mogu puno pomoći nego da vam preporučim da otiđete doktoru.ako nemate zdravstveno,otiđite bar kod nekog privatnika na pregled,i to samo kada su vam te promjene na sluznici prisutne u ustima.
Dr. Dudo is offline  
Odgovori s citatom