Pogledaj jedan post
Old 07.11.2011., 18:17   #14
jaooo... probala sam ja njih proucavati. mlađa sestra mi ima neku enciklopediju sa zivotinjama... i to je nekako islo ovako: aaa tigric, bas je sladak.... ja bi njega imala doma! *vrtim dalje* vidi kolika ptica, wow! i ova mala, hahahha*vrtim dalje* bubaaa (ili pauk ili skorpion ili....) !!!! ... i u tom trenutku enciklopedia odleti na drugi kraj sobe... khm... jedino da si nadem nesto di nema slika...???
i da, jasno je meni ono tipa: mi smo veci tko zna koliko puta od njih, oni se nas boje, u hrvatskoj je smrtonosno otrovna jedino crna udovica,.... sve ja to cujem od mnogih, najvise od decka kada pricam s njim ili dok ja vristim, a on hvata leptira ili krijesnicu ili komarca (za koje sto posto znam da mi ne mogu nista, ali isto vristim kad ih vidim, ne mogu si pomoci!)... nekako sve to ne pomaze...

btw decko se danas vraca doma... upravo je na putu... i jutros kada me poceo vatati strah da ce mu se nesto dogoditi, umjesto da sam sjela, plakala i poticala tu misao, ustala sam se, upalila muziku na najjace i otisla oprati sude i srediti stan (cak sam mu i kolac spekla, hahahha)... okrenula sam to na... pa pozitivno. uz to je pocela nasa pisma i samo o cemu sam razmisljala je gdje cemo veceras kad dode? u kino? ili da ostanemo doma? nema TOLIKOG straha da ce mu se nesto dogoditi... ne znam... jos taj strah u meni postoji, cisto ono jer se bojim za njega jer je kisa i sklisko je (valjda, nemam vozacku, pa ne znam taj vas osjecaj kod vozaca), ali danas to nije ono sto je jucer bilo, nema plakanja, povracanja,...... *I'm proud of myself*

Zadnje uređivanje mala.adorable : 07.11.2011. at 18:32.
mala.adorable is offline  
Odgovori s citatom