Pogledaj jedan post
Old 08.07.2012., 08:04   #2
Quote:
black leather kaže: Pogledaj post
Evo otvaram zasebnu temu za ovo fenomenalno ulje.

Uzela sam ga prije koji tjedan u Aromatici, vjerujem da postoje još i bolja i kvalitetnija al uzela sam za probu. Krcato je vitaminima.

Sadrži vitamine E, C i beta karoten. Pogodno je za problematičnu kožu sklonu aknama, njegu kože oko očiju, regenerira i omogućava bolju kontrolu vlaženja kože te reducira pojavu strija kod trudnica. Upotrebljava se kao bazno ulje u aromaterapijskoj masaži.

Ulje SJEMENKI GROŽĐA iznimno je fine teksture (koristi se i za podmazivanje mehanizma satova!), bogato je linolnom masnom kiselinom i drugim esencijalnim masnim kiselinama koje jačaju stanice tkiva i pomažu zadržavanju vlage u koži, te vitamin E i visok udio tokotrienola (snažnijeg antioksidansa od tokoferola). Ulje se brzo upija, nije komedogeno, a kožu ostavlja satenski mekom bez masnog traga. Odlično je za njegu svih tipova kože, a posebno za osjetljivu i dehidriranu masnu kožu.
Ulje sjemenki grožđa bogato je antioksidantima te sprječava oštećenje stanica od zračenja i slobodnih radikala.

Ovo ulje namijenjeno je prije svega očuvanju zdravlja vena i arterija i njihove elastičnosti.

Ulje sjemenki grožđa izvrsno je i kozmetičko sredstvo tzv. Bazno ulje, i može se nanositi i direktno na oštećenu kožu kod opekotina od sunčanja, za njegu kože lica i tijela a posebno dobro regenerira i kožu oko očiju.
ž
Koristim ga već 2 tjedna prije spavanja, jako se brzo upija i koža mi je od njega fenomenalna. Lice mi ujuto izgleda kao da nemam pora
Uglavnom oduševljena sam, koji su vaši dojmovi?
Slažem se sa svime navedenim...ODLIČNO ulje, od svih isprobanih zapravo me je ono najviše dojmilo. Imam masnu dehidriranu kožu koju nijedna krema ili sireum nisu tako dobro nahranili a sa porama čini čuda!!!!!
Nekad ga nanesem samostalno a nekad u kombinaciji sa jojobinim u omjer 30% jojobinog i 70% ulja sjemenki grožđa, u obe varijante djeluje savršeno.
Svakome sa istim tipom kože bi ga svakako preporučila!
anaviglam is offline  
Odgovori s citatom