Pogledaj jedan post
Old 12.05.2010., 00:43   #14
Hm djelomično se tu pronalazim, npr. ja sam završio faks u roku, a ne znam jesam od četrdesetak ispita 2 položio preko kolokvija i jesam bio uopće na 10% predavanja. Sad u čemu je problem, vjerojatno u psihi, al jednostavno nisam mogao polagati kao svi ostali normalni ljudi te ispite. Predavanja, kolokviji, profesori, prezentacije, dizanje, tramvaj, trčanje, popisi, potpisi, jednostavno me to toliko živciralo, da kad bi tjedan dana išao na sva predavanja i vježbe osjećao sam se kao da mi treba sad pola godine odmora od toga, a tamo ne bi ama baš ništa naučio, niti bi imao volje nakon te torture učiti. A polagao sam tako da mi uopće nikakav problem nije bio izolirati se dva puta godišnje od svega tri mjeseca, sjesti doma i učiti svaki dan po 12 sati, spremiti ispite i otići ih napisati. Al na faks me ne bi vrag natjerao, sad zašto je to tako nemam blage veze. Možda zato što je kvaliteta očajna, prvo i osnovno 200 ljudi je po dvoranama, profesori vrte slajdove s natuknicama nabrzinu, zapisati ne stigneš, razumjeti i shvatiti ne stigneš u kratkom vremenu, kad i uloviš nit nakratko obično te netko zapriča ili dva debila ispred tebe pričaju 90 posto vremena, čisto gubljenje vremena.

Vjerojatno je problem u meni, jer ne znam nikog ko je polagao faks kao ja, imam dojam da su to ostali dosta ležernije riješili, ko srednja, malo prepisivanja, malo tek toliko učenja, prezentacija i skupi se za prolaz s minimalno učenja. A ja bi svaki ispit uzeo knjigu, pa i onu od 600 strana i naučio je solo doma, kolko god je trebalo.
google1 is offline  
Odgovori s citatom