Pogledaj jedan post
Old 07.03.2017., 18:26   #2022
Quote:
NPC kaže: Pogledaj post
Tražim curu/ženu do 35 god, za druženje i vezu.

Ja sam dečko iz okolice Zagreba,imam 32 god, visok cca 170cm,mršav, iskren,normalan, ozbiljan kako kada,romantičan,situiran.
Volim zapalit cigaretu,popit kavu,volim pse (imam kućnog ljubmca), volim djecu i imam nešto iskustva sa njima.
U slobodno vrijeme (kojeg imam i previše ),volim surfati po netu, odigrati neku igru na kompu, šetnje, popit kavu/cugu sa društvom, nisam alkoholičar,manijak,luđak.
Ne volim kuhati ali mi kućanski poslovi nisu problem. Znam što hoću a što neću, ne muljam, ne volim laž. Kužim se u dosta stvari po kući i oko kuće.
Ne radim nigdje ali ne ovisim o nikome u financijskom smislu, a inače sam skromna osoba,ne patim za onim što imaju drugi.
Auto ne vozim iako ga imam,više volim sve na dva kotača.
Prošao sam svašta u životu, vidio dobru a i onu lošu stranu...
Još uvijek vjerujem u ljubav i možda baš ovdje opet upoznam nekoga,iako sam skeptičan ali nikad se nezna.

Normalna si,iskrena,jednostavna osoba.Ne lažeš,ne muljaš i znaš što hoćeš.
Tražiš nekog normalnog i ok dečka i zainteresirana si za vezu naravno ako si odgovaramo,a ne tek toliko da imaš nekoga kraj sebe.
Ako imaš neku psihičku dijagnozu, ne smeta mi ili ako si rastavljena/imaš dijete - neću pobjeći
Tvoj izgled mi nije bitan niti mi je to kriterij,bitnije mi je kakva si kao osoba jer ni ja nisam neki ljepotan pa samim time niti ne tražim takvu osobu...

Imam dosta iskustva sa tim oglasima i da nebi bilo kasnije nismo znali, molim te da dobro pročitaš oglas.
Ako se javljaš iz dosade,nemaš volje za dopisivanjem,nalaženjem uživo,voliš vrijeđati, nemoj se javljati.
Iako sam napisao neke kriterije,opet nisam zahtjevan ili izbirljiv niti sam za beskonačna dopisivanja koja nemaju smisla.

Za početak mi se možeš javiti na PM.
Oglas još uvijek aktivan
NPC is offline  
Odgovori s citatom