Pogledaj jedan post
Old 10.11.2007., 14:02   #2
Quote:
damsovk kaže: Pogledaj post
Podstanar sam na 3 katu i imam problem. Naime, stanari odmah ispod mene učestalo se žale na sve i svašta pa krenimo redom.

1. Nesmijem puštati vodu u kuhinji poslije 22:00h jer se njima čuje protok vode i nemogu spavati.

Rješenje: Promjenili smo ventile na vodovodnoj instalaciji misleći da je to uzrok (cca 500kn) ali njima se i dalje čuje, pa sad ne puštamo vodu u kuhinji nego u kupatilu.

2. Djete ne smije hodati po stanu prije 07:00 h, lupa im. Nemam rješenje za ovo.

3. Kad dođu gosti sa djecom (ukupno troje djece) normalno se zaigraju ali to sve njima jako lupa pa tuku s šipkama po cijevima od radijatora kako bi nas upozorili i djecu izveli napolje.

4. Slušanje glazbe ili gledanje dvd-a na kučnom kinu uz normalnu jačinu u normalno vrijeme (oko 18:00h), njima smeta i eto ih odmah na vrata. Ja smanjim ali nije to onda film kako se treba gledati.

5. Ovo je i najbolje od svega. Došli na vrata neki dan i žale se kako mi djete plače svaku noć oko 3 sata i to njih probudi i nemogu oni normalno spavati.
Istina, djete zaplače uzme bočicu i zaspi.

Što da ja sad napravim tu, da im j.... m...... i posvađam se. (Ali nisam takav tip) a i to su sigurno luđaci, pa tko zna što sve mogu napraviti.
Da zanemarim upozorenja i radim po svom, bili bi mi stalno na vratima
Da im zaprijetim tužbom jer me uznemiravaju bez opravdanih razloga.
TO SAD VAS PITAM?
Meni se moj susjed kat ispod cesto zalio dok nije umro (nisam kriva ), npr. ako bi troje u stanu navecer PRICALI (ovaj jedan je imao malo prodorniji glas, ali nista tragicno). Ali fora je u tom kaj ja danas svaki dan moram slusat njegovu kcer kako falsh pjeva po kuci i cerece se i svasta nesto, znaci ja nju cujem koliko i ona mene. Ti bas nikad ne cujes svoje susjede, nista ti ne smeta? Jer mozes tako i ti njima zvonit i zalit se... A mozes ih i ignorirat. U svakom slucaju, nemoj ulazit u otvoreno konfliktnu situaciju, njima bi to samo dalo stofa, to je takav netolerantan tip ljudi...
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Odgovori s citatom