Pogledaj jedan post
Old 23.09.2011., 23:35   #336
Quote:
pandora_5 kaže: Pogledaj post
ja sam se od 5.mj udebljala 2.5 kg
Ja sam tolko u 2 tjedna ahahhaha.
Pocela sam pit kontracepcijske pilule i to mi je jako otvorilo apetit. Stalno sam gladna i stalno jedem nesto.
Recimo za dorucak 3 krafne i cokoladno mlijeko, onda mcdonalds(danas sam pojela 2 big maca i salatu sa 1000 otoka preljevom sto u zivotu nisam prije mogla pojest), pojela sam u 3 minute toffifee cijelu kutiju, jos doma neki gulas nesto. Bitno je STALNO jesti i to visokokaloricne namirnice. Pojedem cips, pojedem cokoladu, ali uvijek doma jedem i kuhano nesto, to je jako vazno. Treba pocet i vjezbat da se to lijepo rasporedi jer vidim da dobivam celulit, znaci to treba iskorijenit i zategnut.
Inace maslac od kikirikija, ljesnjaci, bademi, zitarice, junk food, karamela, sve su to visokokaloricne namirnice i trebalo bi ih jest ako se zelis zdebljat. Ne kazem da samo to trebas jest, ubaci neko voce/povrce kroz dan, jabuka neka veca ili sezonsko voce neko. 250 grama maslaca od kikirikija ima oko 2000 kalorija sto je neki dnevni prosjek unosenja kalorija, pa si vi mislite. A nemas kaj vidit tu teglicu malu. 100 grama ima oko 650 kalorija, a to na zlicu pojedes samo tako.

Prije 3 mjeseca sam imala 53 kile, sada imam 57 s tim da sam to nakupila u zadnjih mjesec dana samo. I visoka sam 174. Cilj mi je do 60 doc.

A sad vozdra, odo jest nesto!
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama.
If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Moja Luna https://www.forum.hr/showthread.php?t=818958
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom