Tema: zene sefovi
Pogledaj jedan post
Old 26.07.2005., 23:20   #9
Quote:
Karmela kaže:
Imala sam i muske i zenske sefove, i ne mislim da se puno razlikuju.
Neki su bili jako drustveni neki striktno poslovni, ali to je vec do osobnosti, a ne spola.

Ovi hororci tipa "izderala/o se, komentirao/la odjecu/sminku/vecinu place"...hvala bogu mogu samo na forumu procitati. Za mene je to SF.
ja sam bila u poziciji sefa (lali puna )
za mene je direktno radilo 4+7 ljudi. e sad, svaki dan sam vidjala 2 muskarca i 2 zene. jedan iznimno stresan dan mi se dogodilo da me kolegica Z. placnim i uzrujanim glasom nazove doma jer me trebala nesto deseto. nakon 10 minuta nagovaranja da mi kaze sto se dogodilo (sipala je primjedbe tipa "razgovarat cemo svi kad dodjes", "moramo odrzat sastanak" itd.), saznala sam da joj je kolegica K. uzela dio posla kako bi joj olaksala sto je ona shvatila kao napad i izdaju i dobila prilicno histerican ispad usred ureda, optuzivsi ovu da je sabotira, glumi sefa itd. ova druga je, kad sam je nazvala da cujem njezinu stranu, nadureno otisla doma jer da kakvo je to tuzakanje.

od ovih 7, bila su 2 muskarca i 5 zena. jedna me nazvala da nemre radit jer joj je macka kod veterinara, kod druge sam tocno znala kad je puca PMS jer bih dobila pola odradjenog posla, e da bi drugi dan radila 350 posto, jedna se nadurila kad sam joj uputila vrlo blagu kritiku.

frajeri s kojima sam radila su imali svakojake ispade - ali niti jedan jedini nije bio ovako emotivan, divlji, nekontroliran. puno je lakse s njima profesionalno suradjivati, barem iz mog iskustva
plavva is offline  
Odgovori s citatom