Pogledaj jedan post
Old 16.07.2013., 13:07   #4
prebacujem post

Quote:
fazan kaže: Pogledaj post
...sumnjam da se ime "hajdučko pivo" može zaštititi. Slično kao i velebitsko i sl.

Mene zanima ako su sponzori Hajduka, zašto ih nema na dresu?

i zašto s ovima ne naprave neki deal: http://www.dalmacijavino.hr/Proizvod...R/Default.aspx

mislim da bi se prodaja kvasine udeseterostručila
Hajduk ne moze pravno "zabraniti" Carlsbergu da prodaje proizvod pod imenom "hajducko", ali bez podrske kluba oni i ne bi krenuli u taj posao, zbog Hajduka i zbog toga sto su navijaci znali da 1 kuna ide klubu je Carlsberg i dosao do danasnjih brojki prodaje, da su isli "na svoju ruku", bez "1 kune" i uz "zuganje" sa strane HNK Hajduka sumnjam da bi se naprodavali, brzo bi odustali od corava posla
Carlsbergu nikako ne odgovara negativan publicitet, vec ovo sa 1.000 "antilajkova" na facebooku su prenijeli mediji, a sta bi tek bilo da npr. na utakmici Hajduk - Dinamo pred 35.000 ljudi se razvije transparent "Carlsberg je pisalina od piva...", da se isaraju po Dalmaciji njihove reklame, itd

Ljudi u Hajduku bi morali biti svjesni da ima prostora za mnoge "hajdukove proizvode", Hajduk je brend ma koliko to Sukerovski zvucalo, Hajduku su se za prodaju piva pod njegovim imenom nudili i drugi, ali eto uskocio je Carlsberg...
Dalmacijavino je u stecaju, neizvjesna je njihova sudbina, ali ja bih bas volio kad bi klub usao u bilo kakvu suradnju sa njima, mozda zarada ne bi bila basnoslovna (nemaju oni svoj "prodajni lanac", osim na dva mista u ST), ali bi svakako to imalo veliki pozitivan efekt
Kvasina sa likom Jeana Kvasine i hajdukovim grbom, pa ljudi bi cekali u redu kod Cankarjove poljane (prodajo mjesto Dalmacijavina) da kupe 10 litara (zaliha za cijelu godinu)
Prostora ima, moze se naci partnera za brljam "Hajduk Colu", "bili cips", itd, itd.. a od svega bi se mogla ubirati lova, kao sto se ubire od slicica i upaljaca

__________________
https://www.youtube.com/watch?v=IaBIJH-8RNI

HAJDUK TE ZOVE

Zadnje uređivanje Metuzalem : 16.07.2013. at 14:01.
Metuzalem is offline