Pogledaj jedan post
Old 12.06.2007., 13:01   #17
gledaj, imas rekete za igrace koji igraju tenis ko ti 3x mjesecno, te neki koji se time bave profesionalno. Wilson nBlade ti ja ne bi preporucio, nego npr. Wilson Hammer ili reket u tom smjeru. Reketi tipa Wilson nBlade,nCode, odnosno Head Presige su profesionalni reketi koji imaju malu idealnu povrsinu udarca, sto znaci ako ne odigras s sredinom reketa, osjetis vibracije i tvoj udarac automatkski nije dobar. Medjutim s reketom tipa Hammer netrebas odigrati loptu sredinom reketa (iako je to idealnije), te pri tome ne osjetis vibracije, udarac je dobar itd. Ja bih ti preporucio uzeti si par test reketa (tu u njemackoj je to sasvim normalno, i nista ne kosta), te si izabrao reket koji je za mene najbolji, jer izbor reketa ne ovisi da li si ti pocetnik ili ne, nego i o stilu tvoje igre, udarcima itd.Moj nBlade je kostao prosle godine u 5mj 230€, te mislim da je sigurno cijena pala.

Nadam se da sam ti priblizno pojasnio. Znaci reket koji tvoj tata koristi, iako ste na pribliznom teniskom nivou, mozda tebi ne odgovara.

Pozdrav,
Romi
Romi is offline  
Odgovori s citatom