Pogledaj jedan post
Old 17.01.2005., 14:14   #30
brunesa
Registrirani korisnik
 
Registracija: Jan 2005.
Lokacija: zagreb
Postova: 77
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Još jedna genijalnost HDZa koji ima podršku "35% birača"

Quote:
The_Equilibrist kaže:
O, Stvar je u tome sto je HDZ nevjerovatno arogantan. Osobno mislim da bi bolje bilo da su rekli "nesto smo ocito zafrkli, pokusat cemo popraviti to do lokalnih izbora". Bilo bi postenije i vratilo bi povjerenje jednog dijela biraca (cak ako i nista ne naprave). Ovako, svakome je jasno da je rijec o porazu (mislim, ideja je postati predsjednik, bez toga nema pobjede.. osim eventualno za Miksica, ali i on je to naknadno kompromitirao), tako da smijesak na licu i slavljenje "respektabilnog postotka" nikoga ne zavaravaju.

ovo je točno. sjećam se kako je bilo kada su izgubili izbore 2000. granić je bio sav snužden i pošteno priznao da su izgubili i da treba otvorenih očiju pogledati zašto.
to je realno.
a ovo jučer, čovječe... nemreš vjerovati kaj čuješ...super su to na stojedinici nazvali "veselim karminama".

a najbolja je bila jadrančica kada je izjavila da se je sve ovo isplatilo, pa makar samo zbog toga što je (valjda ulaskom u drugi krug, ne znam?) osvojila nekakvih 500.000, od kojić će pola odmah dati za školovanje djece domini. kako dirljivo. o kako velikodušno...potrošiti tolike puste milione da zaradiš za školovanje te djece. a zamisli koliko bi ih odškolovala da nije potrajbala tu lovu na svoju kampanju....
brunesa is offline